Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Kožený kufor na motorku TXR TK8E So zámkom

Kožený kufor na motorku TXR TK8E je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm. Všetky vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, čo zaručuje ich odolnosť a celistvosť aj keď kufor naplnite batožinou. Tento kufor je vyrobený v rámci Európskej únie, čo zabezpečuje najvyššiu kvalitu výroby.

Čítajte viacZobraziť menej
149,80 € (s DPH)
Obvykle do 3-5 dní u Vás doma
Na objednávku - dodacia doba 3-5 dní, osobný odber 2 dni
Značka:
Popis

Kožený kufor na chopper TXR TK8E

Kožený kufor TXR TK8E je vyrobený z hovädzej kože s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm a je opatrený vodoodpudivým povlakom, čo zabezpečuje ochranu vašej batožiny aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach.
Veko kufra je uzatvárané tromi pásikmi, čo zabezpečuje bezpečné uzavretie a ochranu obsahu pred vonkajšími vplyvmi.
Všetky vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, vďaka čomu sa kufor nedeformuje pod hmotnosťou batožiny a udržuje nemenný tvar. Spodná časť je navyše vystužená 8 mm HPL materiálom, čo zvyšuje jeho odolnosť a stabilitu.
Vrchné veko je vybavené madlom, čo umožňuje ľahké prenášanie kufra. Na zadnej stene a spodnej časti kufra sú umiestnené pútky na pripevnenie k motocyklu, čo zabezpečuje bezpečné uchytenie počas jazdy.
Na bočných stenách kufra sú umiestnené úchyty, ktoré umožňujú inštaláciu praktických kapsičiek (nie sú súčasťou balenia, možné dokúpiť zvlášť). Sada obsahuje remienky pre pripevnenie kufra.

Kufor je vyrobený v Európskej únii, čo garantuje najvyššiu kvalitu výroby.
Rozmery kufra sú 45 cm x 33 cm x 27 cm (šírka x výška x hĺbka).

Kufor je možné zakúpiť vo verzií Bez zámku a So zámkom

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
404/ANO
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)
368,70 € (s DPH)
(0)

Hnedý kožený kufor TXR TK9A je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

153,70 € (s DPH)
(0)

Kožený kufor na motorku TXR TK8E je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm. Všetky vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, čo zaručuje ich odolnosť a celistvosť aj keď kufor naplnite batožinou. Tento kufor je vyrobený v rámci Európskej únie, čo zabezpečuje najvyššiu kvalitu výroby.

369,90 € (s DPH)
(0)

Kožený kufor TXR TK9D hnedý je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

229,70 € (s DPH)
(0)

Čierny kožený kufor TXR TK9A je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

229,70 € (s DPH)
(0)

Čierny kožený kufor TXR TK9D je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

246,80 € (s DPH)
(0)

Kožený kufor na motorku TXR TK10A je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm. Všetky vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, čo zaručuje ich odolnosť a celistvosť aj keď kufor naplnite batožinou. Tento kufor je vyrobený v rámci Európskej únie, čo zabezpečuje najvyššiu kvalitu výroby.

246,90 € (s DPH)
(0)

Kožený kufor na motorku TXR TK10D je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm. Všetky vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, čo zaručuje ich odolnosť a celistvosť aj keď kufor naplnite batožinou. Tento kufor je vyrobený v rámci Európskej únie, čo zabezpečuje najvyššiu kvalitu výroby.

Navigácia