Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Kožený kufor na motorku TXR TK10D So zámkom

Kožený kufor na motorku TXR TK10D je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm. Všetky vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, čo zaručuje ich odolnosť a celistvosť aj keď kufor naplnite batožinou. Tento kufor je vyrobený v rámci Európskej únie, čo zabezpečuje najvyššiu kvalitu výroby.

Čítajte viacZobraziť menej
246,90 € (s DPH)
Obvykle do 3-5 dní u Vás doma
Na objednávku - dodacia doba 3-5 dní, osobný odber 2 dni
Značka:
Popis

Kožený kufor TXR TK10D je vyrobený z hovädzej kože s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm a je opatrený vodoodpudivým povlakom, čo zabezpečuje ochranu vašej batožiny aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Veko kufra je uzatváratelné tromi pásikmi, čo zabezpečuje bezpečné uloženie obsahu. Všetky vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, čo zabraňuje deformácii kufra pod hmotnosťou batožiny a udržiava jeho tvar. Navyše, spodná časť je vystužená 8 mm HPL materiálom pre ešte väčšiu odolnosť.

Vrchné veko je vybavené madlom, čo umožňuje ľahké prenášanie kufra. Na zadnej stene a spodnej časti kufra sú pútka na pripevnenie k motocyklu, čo zabezpečuje bezpečné uchytenie počas jazdy.
Na bočných stenách kufra sú umiestnené úchyty, ktoré umožňujú inštaláciu praktických kapsičiek (nie sú súčasťou balenia, možné dokúpiť zvlášť). Sada obsahuje remienky pre pripevnenie kufra.
Kufor je vyrobený v Európskej únii, čo garantuje najvyššiu kvalitu výroby.
Jeho rozmery sú 60 cm x 35 cm x 32 cm (šírka x výška x hĺbka).
Kufor je dostupný v dvoch variantoch - so zámkom alebo bez zámku, čo umožňuje prispôsobiť ho vašim preferenciám a potrebám.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
527
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)
368,70 € (s DPH)
(0)

Hnedý kožený kufor TXR TK9A je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

369,90 € (s DPH)
(0)

Kožený kufor TXR TK9D hnedý je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

229,70 € (s DPH)
(0)

Čierny kožený kufor TXR TK9D je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

229,70 € (s DPH)
(0)

Čierny kožený kufor TXR TK9A je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

Navigácia