Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Kožený kufor na motorku TXR TK4E so strapcami So zámkom

Kožený moto kufor TXR TK4E je vyrobený z hovädzej kože, opatrený vodoodpudivým povlakom a vystužený špeciálnym materiálom. Je ideálny pre bezpečné uloženie vašich vecí na motocykli. Vyrobený v EÚ.

Čítajte viacZobraziť menej
146,90 € (s DPH)
Obvykle do 3-5 dní u Vás doma
Na objednávku - dodacia doba 3-5 dní, osobný odber 2 dni
Značka:
Popis

Kožený kufor na chopper TXR TK4E so strapcami čierny

Dobre vyzerajúci kožený moto kufor TXR TK4E je vyrobený z hovädzej kože s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm a je opatrený vodoodpudivým povlakom, čo zabezpečuje ochranu vášej batožiny v každom počasí.

Veko kufra sa zapína pomocou dvoch kožených pások, čo zabezpečuje bezpečné uloženie obsahu. Vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, vďaka ktorému sa kufor nedeformuje pod hmotnosťou batožiny a udržuje svoj tvar.
Spodná časť je vystužená 8 mm HPL materiálom, čo zvyšuje jeho odolnosť.
Pre ľahké prenášanie je vrchné veko opatrené madlom.
Na uchytenie kufra k motocyklu sú na zadnej stene a spodnej časti kufra pútka.
Na bočných stenách sú umiestnené úchyty, ktoré umožňujú inštaláciu praktických vrecúšok (nie sú súčasťou balenia, možné dokúpiť zvlášť).
Súčasťou sady sú remienky na pripevnenie kufra.
Vyrobené v Europskej Únií.

Rozmery kufra: 40 x 26 x 23 cm (šírka x výška x hĺbka).

Kufor je možno zakúpiť vo verzií bez zámku alebo so zámkom, čo umožňuje prispôsobiť ho vašim preferenciám a potrebám.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
3849/ANO
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)
368,70 € (s DPH)
(0)

Hnedý kožený kufor TXR TK9A je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

369,90 € (s DPH)
(0)

Kožený kufor TXR TK9D hnedý je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

229,70 € (s DPH)
(0)

Čierny kožený kufor TXR TK9A je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

229,70 € (s DPH)
(0)

Čierny kožený kufor TXR TK9D je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

Navigácia