Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Kožený kufor na motorku TXR TK4E So zámkom

Kufor je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm, pričom všetky vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, čo zabezpečuje nielen luxusný vzhľad, ale aj odolnosť a dlhú životnosť.
Rozmery: 40 cm x 26 cm x 23 cm (šírka x výška x hĺbka)
Táto verzia navyše obsahuje zámok.

Čítajte viacZobraziť menej
132,90 € (s DPH)
Doručenie do 2 dní
Na predajni v Šali - ihneď odosielame, možný aj osobný odber
Značka:
Popis

Kufor na motocykel TXR TK4E z Hovädzej Kože - štýlová a funkčná voľba pre motorkárov

Nadčasový a odolný kožený kufor na motocykel, model TXR TK4E, je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože hrúbky 2,8 - 3,2 mm a disponuje vodoodpudivým povlakom pre extra ochranu. Jeho unikátne vlastnosti ho radia medzi špičkovú výbavu pre motocyklistov.

Špecifikácie:
- Dvojité zapínacie pásiky zabezpečujúce pevné uzatvorenie veka kufra.
- Vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, ktorý zabraňuje deformácii pod hmotnosťou batožiny a udržuje nemenný tvar kufra.
- Spodná časť je dodatočne vystužená 8 mm HPL materiálom pre maximálnu odolnosť.
- Ergonomické madlo na vrchnom veku uľahčuje prenášanie.
- Praktické pútka na zadnej stene a spodnej časti kufra umožňujú jednoduché pripevnenie k motocyklu.
- Bočné úchyty slúžia na inštaláciu doplnkových kapsičiek (nie sú súčasťou balenia, možné dokúpiť zvlášť).
- Sada obsahuje remienky pre bezpečné upevnenie kufra.
- Vyrobené v Európskej únii.

- Možnosť zakúpenia v dvoch variantoch - so zámkom alebo bez zámku, podľa osobných preferencií.

- Rozmery: 40 cm x 26 cm x 23 cm (šírka x výška x hĺbka).

Nadčasový dizajn a spoľahlivá konštrukcia robia z kufra TXR TK4E ideálnu voľbu pre motocyklistov, ktorí očakávajú štýl, odolnosť a praktické využitie. 

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
525
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)
229,70 € (s DPH)
(0)

Čierny kožený kufor TXR TK9D je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

368,70 € (s DPH)
(0)

Hnedý kožený kufor TXR TK9A je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

369,90 € (s DPH)
(0)

Kožený kufor TXR TK9D hnedý je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

229,70 € (s DPH)
(0)

Čierny kožený kufor TXR TK9A je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

Navigácia