Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Kožený kufor na motorku TXR TK4A So zámkom

Hovädzia koža, hr. 2,8 - 3,2 mm, všetky vnútorné strany vystužené špeciálnym materiálom, vyrobené v EÚ.
Verzia s uzamykaním

Čítajte viacZobraziť menej
129,90 € (s DPH)
Doručenie do 2 dní
Na predajni v Šali - ihneď odosielame, možný aj osobný odber
Značka:
Popis

Objavte Kožený Kufor na Motocykel TXR TK4A vyrobený z hovädzej kože s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm, ktorý je opatrený vodoodpudivým povlakom pre spoľahlivú ochranu vášho batožinového priestoru. Veko kufra je bezpečne zapínane dvoma pásikmi, čo zabezpečuje bezstarostné cestovanie.

Vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, ktorý zabraňuje deformácii kufra pod hmotnosťou batožiny a udržuje nemenný tvar. Spodná časť kufra je navyše vystužená 8 mm HPL materiálom, čo pridáva ďalšiu pevnosť a odolnosť. Vrchné veko je vybavené madlom pre ľahké prenášanie, a na zadnej stene a spodnej časti kufra sú pútka na jednoduché a bezpečné pripevnenie k motocyklu.

Na bočných stenách kufra sú umiestnené úchyty, ktoré umožňujú inštaláciu praktických kapsičiek (nie sú súčasťou balenia, možné dokúpiť zvlášť). Sada obsahuje remienky pre jednoduché a pevné pripevnenie kufra k motocyklu. Všetky tieto vlastnosti robia z kufra TXR TK4A praktický a spoľahlivý doplnok pre vaše motocyklové dobrodružstvá.

Zhrnutie:

 • Materiál: Hovädzia koža s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm, vodoodpudivý povlak.
 • Zapínanie: Dvojitými pásikmi pre bezpečné uzatváranie veka.
 • Vystuženie vnútorných strán: Špeciálny materiál pre zachovanie tvaru pod hmotnosťou batožiny.
 • Vystuženie spodnej časti: 8 mm HPL materiál pre dodatočnú pevnosť.
 • Madlo na vrchnom veku: Pre ľahké prenášanie.
 • Pútky na zadnej stene a spodnej časti: Na jednoduché pripevnenie k motocyklu.
 • Úchyty na bočných stenách: Pre inštaláciu praktických kapsičiek (nie sú súčasťou balenia).
 • Sada obsahuje remienky: Pre bezpečné pripevnenie kufra k motocyklu.
 • Vyrobené v EU: Záruka kvality a spracovania.
 • Rozmery: 40 cm x 26 cm x 23 cm (šírka x výška x hĺbka).
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
524

Tabuľka vlastností

Koža
ano
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

 • Kvalita:
 • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)
149,80 € (s DPH)
(0)

Kožený kufor na motorku TXR TK8E je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm. Všetky vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, čo zaručuje ich odolnosť a celistvosť aj keď kufor naplnite batožinou. Tento kufor je vyrobený v rámci Európskej únie, čo zabezpečuje najvyššiu kvalitu výroby.

368,70 € (s DPH)
(0)

Hnedý kožený kufor TXR TK9A je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

229,70 € (s DPH)
(0)

Čierny kožený kufor TXR TK9A je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

153,70 € (s DPH)
(0)

Kožený kufor na motorku TXR TK8E je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm. Všetky vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, čo zaručuje ich odolnosť a celistvosť aj keď kufor naplnite batožinou. Tento kufor je vyrobený v rámci Európskej únie, čo zabezpečuje najvyššiu kvalitu výroby.

369,90 € (s DPH)
(0)

Kožený kufor TXR TK9D hnedý je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

229,70 € (s DPH)
(0)

Čierny kožený kufor TXR TK9D je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

246,80 € (s DPH)
(0)

Kožený kufor na motorku TXR TK10A je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm. Všetky vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, čo zaručuje ich odolnosť a celistvosť aj keď kufor naplnite batožinou. Tento kufor je vyrobený v rámci Európskej únie, čo zabezpečuje najvyššiu kvalitu výroby.

246,90 € (s DPH)
(0)

Kožený kufor na motorku TXR TK10D je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože s hrúbkou 2,8 - 3,2 mm. Všetky vnútorné strany sú vystužené špeciálnym materiálom, čo zaručuje ich odolnosť a celistvosť aj keď kufor naplnite batožinou. Tento kufor je vyrobený v rámci Európskej únie, čo zabezpečuje najvyššiu kvalitu výroby.

Navigácia