Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Kožený kufor na motorku TXR TK9A Hnedý Bez zámku

Hnedý kožený kufor TXR TK9A je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

Čítajte viacZobraziť menej
346,70 € (s DPH)
Doručenie do 2 dní
Na predajni v Šali - ihneď odosielame, možný aj osobný odber
Značka:
Popis

Hnedý kožený kufor TXR TK9A je synonymom kvality a štýlu. Jeho jedinečnosť spočíva v použití prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm, čo zaručuje maximálnu pevnosť a odolnosť. Táto luxusná koža je nebrúsená a neleštená, čím si zachováva autentický, prírodný vzhľad a zároveň poskytuje vyššiu priedušnosť. Kufor je precízne vyrobený s využitím špeciálneho materiálu, ktorý mu zabezpečuje pevnosť a tvarovú stálosť aj pri plnom zaťažení.

Spodná časť kufra je dodatočne vystužená 8 mm HPL materiálom, zatiaľ čo veko je uzatvárateľné tromi pásikmi a disponuje pohodlným madlom pre ľahké prenášanie. Pre ešte väčšiu praktickosť je kufor vybavený pútkami na pripevnenie k motocyklu a úchytkami na inštaláciu doplnkových kapsičiek (kapsičky nie sú súčasťou balenia, možnosť zakúpenia samostatne).

Zhrnutie:

  • Prémiová FULL GRAIN hovädzia koža o hrúbke 2,8-3,2 mm
  • Vyššia priedušnosť a autentický vzhľad
  • Veko kufra uzatvárateľné tromi pásikmi
  • Pohodlné madlo na ľahké prenášanie
  • Vyrobené v EÚ s dôrazom na kvalitu
  • Rozmery: 60 cm x 33 cm x 38 cm (šírka x výška x hĺbka)
  • Kufor je dostupný v dvoch variantoch - so zámkom alebo bez zámku, podľa vašich preferencií
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
3843/NE
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)
216,70 € (s DPH)
(0)

Čierny kožený kufor TXR TK9A je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

216,90 € (s DPH)
(0)

Kožený kufor TXR TK9D čiernej farby je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

346,90 € (s DPH)
(0)

Kožený kufor TXR TK9D hnedý je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj praktický doplnok vášho cestovania. Jeho kvalitné spracovanie a použitie prémiovej FULL GRAIN hovädzej kože o hrúbke 2,8-3,2 mm ho radí medzi najvyššiu triedu kufrov. Tento kufor sa stane spoľahlivým spoločníkom na každej ceste, či už sa vydáte na dobrodružnú dovolenku alebo na pracovnú cestu. Jeho štýlový dizajn a robustná konštrukcia zaručujú bezpečné prepravovanie vašich vecí s eleganciou a štýlom.

Navigácia