Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Chrbtovy chránič na motorku TXR SW-251 do búnd TXR

TXR SW-251 je univerzálny chránič chrbta, ktorý poskytuje spoľahlivú ochranu pri jazde na motocykli. Vyrobený z PU peny (Polyuretan), tento chránič je ľahký a flexibilný, čo zabezpečuje pohodlné nosenie a zároveň efektívnu absorpciu nárazov.

Čítajte viacZobraziť menej
14,90 € (s DPH)
Doručenie do 2 dní
Veľkosť
  • S
  • M
Na predajni v Šali - ihneď odosielame, možný aj osobný odber
Značka:
Popis

Chrbtový chránič TXR SW-251

Chrbtový chránič TXR SW-251 je univerzálny chránič chrbta, ktorý je vhodný takmer do všetkých moto búnd. Jeho univerzálnosť a flexibilita ho robia ideálnou voľbou pre rôzne typy jazdy a štýlov. Materiál z PU viskoelastické peny (Polyuretan) poskytuje spoľahlivú ochranu a absorbuje energiu nárazu, čo zabezpečuje bezpečnosť pri jazde na motocykli.

Tento chránič spĺňa certifikáciu EN 1621-1:2012 level 1, čo potvrdzuje jeho schopnosť poskytnúť základnú ochranu v prípade nehody. Je dostupný v dvoch veľkostiach, aby ste si mohli vybrať tú správnu veľkosť podľa vašich potrieb a preferencií.

Rozmery:

  • S - 30 x 38 cm
  • M - 31 x 42 cm

Pred zvolením správnej veľkosti odporúčame premerať vrecko vo vašej bunde, aby ste získali optimálnu ochranu.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
227/S
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (4)
18,90 € (s DPH)
(0)

Chránič chrbta TXR SW-255 je zárukou najvyššej úrovne ochrany. Využíva najbezpečnejší materiál z PU viskoelastickej peny (Polyuretan), čo zabezpečuje spoľahlivú absorpciu energie nárazu a vysoký stupeň bezpečnosti pri jazde na motorke. S certifikáciou EN 1621-2:2014 sa tento chránič stretáva s prísnymi normami pre bezpečnostné štandardy, čo potvrdzuje jeho schopnosť poskytnúť spoľahlivú ochranu v prípade nehody.

Navigácia