Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Zásuvka na motorku Oxford Standard 12V s objimkov

Oxford Standard 12V zásuvka s objímkou je vodeodolné riešenie pre nabíjanie navigácií a mobilných zariadení na motocykloch, s jednoduchou montážou na riadidlá alebo zrkadlá.

Čítajte viacZobraziť menej
24,50 € (s DPH)
Doručenie do 2 dní
Na predajni v Šali - ihneď odosielame, možný aj osobný odber
Značka:
Popis

Zásuvka na motorku Oxford Standard 12V s objímkou pre uchytenie k riadidlám s priemerom 22 a 25 mm. Táto vodeodolná zásuvka s priemerom zástrčky 21 mm je ideálna pre nabíjanie väčšiny konvenčných navigácií, mobilných telefónov a iných zariadení, poskytujúc spoľahlivé nabíjanie aj v náročných podmienkach.

S dĺžkou kabeláže 1,2 m a maximálnym odberom 120W/10A, je táto zásuvka flexibilná a praktická. Možnosť odpojenia a pripojenia zásuvky zvyšuje jej všestrannosť, zatiaľ čo adaptér umožňuje uchytenie na riadidlá, rúrky s priemerom 22-25 mm a ramienka zrkadiel.

Zásuvka je vybavená 10A poistkou a pripojenie priamo k okruhu batérie zaručuje bezpečné a efektívne používanie. Dodržujte správne zapojenie k pólom batérie podľa farieb a znamienok uvedených na obale a kabeláži produktu.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
EL101
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)
24,50 € (s DPH)
(0)

Oxford Standard 12V nabíjací kit je ideálny pre nabíjanie telefónov, tabletov a navigácií z 12V batériových systémov. Vyznačuje sa robustnou konštrukciou, silikónovým krytom na ochranu pred vodou a vysokokvalitnými komponentmi s ochranou proti skratu. Jednoduché pripevnenie a voliteľný adaptér na americké batérie zaručujú všestrannosť.

Navigácia