Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Zásuvka na motorku Oxford Dual USB

Oxford Dual USB zásuvka je spoľahlivým spoločníkom na cestách, umožňujúcim nabíjanie mobilných telefónov, navigácií a ďalších zariadení. S vodeodolným dizajnom a možnosťou montáže na riadidlá motocykla poskytuje praktické a bezpečné riešenie pre motocyklistov.

Čítajte viacZobraziť menej
38,90 € (s DPH)
Doručenie do 2 dní
Na predajni v Šali - ihneď odosielame, možný aj osobný odber
Značka:
Popis

Oxford zásuvka Dual USB 

Spoľahlivé nabíjanie pre vaše zariadenia
Zabezpečte si spoľahlivé nabíjanie vašich zariadení na cestách s Oxford Dual USB zásuvkou. Táto vodeodolná 12 V zásuvka je navrhnutá s maximálnym zaťažením 120W/10A a je ideálnym doplnkom pre motocykle ATV.

S možnosťou nabíjania mobilných telefónov, navigácií, MP3 prehrávačov a iPADov poskytuje všestranné použitie. Vodotesný uzáver a uchytenie na 22-25 mm riadidlá motocykla či montáž na spätné zrkadlo zabezpečujú praktickú a bezpečnú inštaláciu.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
EL102
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)
24,50 € (s DPH)
(0)

Oxford Standard 12V nabíjací kit je ideálny pre nabíjanie telefónov, tabletov a navigácií z 12V batériových systémov. Vyznačuje sa robustnou konštrukciou, silikónovým krytom na ochranu pred vodou a vysokokvalitnými komponentmi s ochranou proti skratu. Jednoduché pripevnenie a voliteľný adaptér na americké batérie zaručujú všestrannosť.

Navigácia