Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Nabíjací kit na motorku USB 2.1 Amp

Oxford Standard 12V nabíjací kit je ideálny pre nabíjanie telefónov, tabletov a navigácií z 12V batériových systémov. Vyznačuje sa robustnou konštrukciou, silikónovým krytom na ochranu pred vodou a vysokokvalitnými komponentmi s ochranou proti skratu. Jednoduché pripevnenie a voliteľný adaptér na americké batérie zaručujú všestrannosť.

Čítajte viacZobraziť menej
24,50 € (s DPH)
Doručenie do 2 dní
Na predajni v Šali - ihneď odosielame, možný aj osobný odber
Značka:
Popis

Oxford Standard 12V Zásuvka

Ideálne riešenie pre nabíjanie vašich zariadení
Nabíjací kit Oxford Standard 12 V je perfektným riešením pre nabíjanie rôznych zariadení ako sú telefóny, tablety a satelitné navigácie. Táto zásuvka je napájaná z 12V batériového systému vášho auta, motocykla, lode a ďalších dopravných prostriedkov pomocou Oxford kábla, čo zaručuje všestrannosť a pohodlie.

Svojou robustnou konštrukciou je ideálna pre vonkajšie použitie, poskytujúc odolnosť voči nepriaznivým podmienkam. Jednoduché pripevnenie pomocou dodaného montážneho bodu umožňuje rýchlu a bezpečnú inštaláciu. Zásuvka je vybavená silikónovým krytom, ktorý chráni vnútorné časti pred vodou a nečistotami. Vysokokvalitné komponenty a ochrana proti skratu zaručujú bezpečnosť a spoľahlivosť pri každom použití.

Súčasťou balenia je aj voliteľný adaptér na konverziu na americké batériové postroje, čím sa rozširuje jej univerzálnosť. Zariadenie musí byť pripojené k batériovému postroju s poistkou (minimálne 2 amp) alebo priamo k existujúcemu konektoru nabíjačky batérie.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
EL114
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)

Navigácia