Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Taška na motorku Oxford Heritage Čierna 20L

Vrchná taška na motorku OXFORD HERITAGE ČIERNA 20L kombinuje štýlový vintage dizajn s praktickými funkciami, ideálna pre motorkárov, ale aj na každodenné použitie. Vyrobená z voskovanej bavlny, táto vodotesná rulovacia taška ponúka objem 20 litrov, nastaviteľné popruhy a predné vrecko na drobnosti. Je perfektným spojením štýlu a funkčnosti pre každú príležitosť.

Čítajte viacZobraziť menej
78,90 € (s DPH)
Obvykle do 3-5 dní u Vás doma
Na objednávku - dodacia doba 3-5 dní, osobný odber 2 dni
Značka:
Popis

OXFORD HERITAGE ČIERNA 20L

Oxford rulovacia taška vo vintage štýle je dokonalým spojením štýlu a funkčnosti, navrhnutá pre motocyklistov aj na každodenné použitie.

Štýlový a funkčný dizajn
Táto taška s objemom 20 litrov je vyrobená z voskovanej bavlny, čo jej dodáva elegantný vintage vzhľad a zároveň zaručuje odolnosť. Jej rulovacia vrchná časť je vodotesná, čo chráni vaše veci pred nepriaznivým počasím.

Univerzálne použitie
Oxford taška je ideálna nielen na použitie na motocykli, ale aj mimo neho. Jej dizajn a materiály sú prispôsobené na rôzne situácie, či už idete na dlhšiu jazdu alebo ju používate ako každodennú tašku do práce alebo na výlety.

Praktické Funkcie
Taška je vybavená nastaviteľnými popruhmi, ktoré umožňujú zmenšiť jej objem podľa potreby, čím zvyšujú jej všestrannosť. Okrem hlavného úložného priestoru má aj menšie predné vrecko na zips, ideálne na drobnosti, ktoré potrebujete mať po ruke.

Kľúčové vlastnosti

  • Objem: 20 litrov
  • Materiál: voskovaná bavlna
  • Vodotesná vrchná časť: rolovacia, pre maximálnu ochranu obsahu
  • Nastaviteľné popruhy: na zmenšenie objemu
  • Predné vrecko: zapínateľné na zips pre drobnosti
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
OL571
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)
39,40 € (s DPH)
(0)

OXFORD TAŠKA DRYSTASH T30 30L je odolná zadná taška vyrobená z 600D PVC polyesteru, ktorá poskytuje spoľahlivú ochranu a nepremokavosť vďaka uzatváraciemu systému a lepeným švom. S objemom 30 litrov a univerzálnym systémom uchytenia je ideálna pre takmer všetky typy motocyklov, zabezpečujúc bezpečné a suché uloženie vašich vecí počas každej jazdy.

123,90 € (s DPH)
(0)

OXFORD zadná taška AQUA D-70 - Objem 70 litrov, vodotesná, pevná PVC plachtová taška s kompresnými popruhmi, vonkajším vreckom na zips a teplotne odolnými panelmi. Jedinečný upevňovací systém, univerzálna kompatibilita, dostupná aj vo verzii s 50 litrami. - Rozmery :Šírka: 60 cm, výška: 45 cm, hĺbka: 38 cm

35,40 € (s DPH)
(0)

OXFORD TAŠKA DRYSTASH T15 15L je odolná zadná taška vyrobená z 600D PVC polyesteru, ktorá poskytuje spoľahlivú ochranu a nepremokavosť vďaka uzatváraciemu systému a lepeným švom. S objemom 15 litrov a univerzálnym systémom uchytenia je ideálna pre takmer všetky typy motocyklov, zabezpečujúc bezpečné a suché uloženie vašich vecí počas každej jazdy.

88,90 € (s DPH)
(0)

Vrchná taška na motorku Oxford Heritage Khaki s objemom 30 litrov kombinuje štýlový vintage dizajn s praktickými funkciami, ideálna pre motorkárov, ale aj na každodenné použitie. Vyrobená z voskovanej bavlny, táto vodotesná rulovacia taška ponúka objem 20 litrov, nastaviteľné popruhy a predné vrecko na drobnosti. Je perfektným spojením štýlu a funkčnosti pre každú príležitosť.

Navigácia