Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Taška na motorku Oxford Drystash T30 30L

OXFORD TAŠKA DRYSTASH T30 30L je odolná zadná taška vyrobená z 600D PVC polyesteru, ktorá poskytuje spoľahlivú ochranu a nepremokavosť vďaka uzatváraciemu systému a lepeným švom. S objemom 30 litrov a univerzálnym systémom uchytenia je ideálna pre takmer všetky typy motocyklov, zabezpečujúc bezpečné a suché uloženie vašich vecí počas každej jazdy.

Čítajte viacZobraziť menej
39,40 € (s DPH)
Obvykle do 3-5 dní u Vás doma
Na objednávku - dodacia doba 3-5 dní, osobný odber 2 dni
Značka:
Popis

OXFORD TAŠKA DRYSTASH T30 30L

Oxford DRYSTASH T30 je zadná taška navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivú ochranu a dostatok úložného priestoru pre vaše potreby počas jazdy na motocykli.

Odolný a nepremokavý materiál
Táto taška je vyrobená z kvalitného 600D PVC polyesteru, ktorý zaručuje vysokú odolnosť proti opotrebeniu a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Jej nepremokavý uzatvárací systém a lepené švy zabezpečujú, že vaše veci zostanú suché za každých okolností.

Univerzálny dizajn
S objemom 30 litrov je táto taška ideálna pre takmer všetky typy motocyklov. Jej praktický dizajn a systém uchytenia pomocou popruhov umožňujú jednoduché a bezpečné pripevnenie na váš motocykel.

Kľúčové vlastnosti

  • Typ: Zadná taška
  • Systém uchytenia: Popruhy
  • Materiál: 600D PVC polyester
  • Objem: 30 litrov
  • Vhodná pre: Takmer všetky typy motocyklov
  • Nepremokavý uzatvárací systém: Zaručuje suchý obsah
  • Nepremokavé lepené švy: Pre dodatočnú ochranu proti vode

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
OL312
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)
123,90 € (s DPH)
(0)

OXFORD zadná taška AQUA D-70 - Objem 70 litrov, vodotesná, pevná PVC plachtová taška s kompresnými popruhmi, vonkajším vreckom na zips a teplotne odolnými panelmi. Jedinečný upevňovací systém, univerzálna kompatibilita, dostupná aj vo verzii s 50 litrami. - Rozmery :Šírka: 60 cm, výška: 45 cm, hĺbka: 38 cm

35,40 € (s DPH)
(0)

OXFORD TAŠKA DRYSTASH T15 15L je odolná zadná taška vyrobená z 600D PVC polyesteru, ktorá poskytuje spoľahlivú ochranu a nepremokavosť vďaka uzatváraciemu systému a lepeným švom. S objemom 15 litrov a univerzálnym systémom uchytenia je ideálna pre takmer všetky typy motocyklov, zabezpečujúc bezpečné a suché uloženie vašich vecí počas každej jazdy.

88,90 € (s DPH)
(0)

Vrchná taška na motorku Oxford Heritage Khaki s objemom 30 litrov kombinuje štýlový vintage dizajn s praktickými funkciami, ideálna pre motorkárov, ale aj na každodenné použitie. Vyrobená z voskovanej bavlny, táto vodotesná rulovacia taška ponúka objem 20 litrov, nastaviteľné popruhy a predné vrecko na drobnosti. Je perfektným spojením štýlu a funkčnosti pre každú príležitosť.

78,90 € (s DPH)
(0)

Vrchná taška na motorku OXFORD HERITAGE ČIERNA 20L kombinuje štýlový vintage dizajn s praktickými funkciami, ideálna pre motorkárov, ale aj na každodenné použitie. Vyrobená z voskovanej bavlny, táto vodotesná rulovacia taška ponúka objem 20 litrov, nastaviteľné popruhy a predné vrecko na drobnosti. Je perfektným spojením štýlu a funkčnosti pre každú príležitosť.

Navigácia