Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Taška na motorku OXFORD Aqua D-50 Čierna

OXFORD zadná taška AQUA D-50 - vodotesná, pevná PVC plachtová taška s kompresnými popruhmi, vonkajším vreckom na zips a teplotne odolnými panelmi. Jedinečný upevňovací systém, univerzálna kompatibilita, dostupná aj vo verzii s 70 litrami. Rozmery: 60 x 40 x 30 cm.

Čítajte viacZobraziť menej
103,90 € (s DPH)
Doručenie do 2 dní
Na predajni v Šali - ihneď odosielame, možný aj osobný odber
Značka:
Popis

- Spoľahlivá vodotesná ochrana s PVC plachtou a zváranými švami
- Vodotesný rolovací uzáver pre bezpečné uskladnenie
- Nastaviteľné kompresné popruhy zabezpečujúce stabilitu
- Vodeodolné vonkajšie zadné vrecko na zips pre ľahký prístup k drobnostiam
- Tepelne odolné panely batožinového priestoru
- Jedinečný upevňovací systém s bezpečnostným popruhom pod sedadlom
- D-krúžky pre bezpečné pripevnenie k motocyklu
- Univerzálna kompatibilita s takmer všetkými typmi motocyklov
- Dostupná aj vo verzii s objemom 70 litrov
- Rozmery: 60 cm x 40 cm x 30 cm
- Objem: 50 litrov

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
OL706
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)
35,40 € (s DPH)
(0)

OXFORD TAŠKA DRYSTASH T15 15L je odolná zadná taška vyrobená z 600D PVC polyesteru, ktorá poskytuje spoľahlivú ochranu a nepremokavosť vďaka uzatváraciemu systému a lepeným švom. S objemom 15 litrov a univerzálnym systémom uchytenia je ideálna pre takmer všetky typy motocyklov, zabezpečujúc bezpečné a suché uloženie vašich vecí počas každej jazdy.

88,90 € (s DPH)
(0)

Vrchná taška na motorku Oxford Heritage Khaki s objemom 30 litrov kombinuje štýlový vintage dizajn s praktickými funkciami, ideálna pre motorkárov, ale aj na každodenné použitie. Vyrobená z voskovanej bavlny, táto vodotesná rulovacia taška ponúka objem 20 litrov, nastaviteľné popruhy a predné vrecko na drobnosti. Je perfektným spojením štýlu a funkčnosti pre každú príležitosť.

123,90 € (s DPH)
(0)

OXFORD zadná taška AQUA D-70 - Objem 70 litrov, vodotesná, pevná PVC plachtová taška s kompresnými popruhmi, vonkajším vreckom na zips a teplotne odolnými panelmi. Jedinečný upevňovací systém, univerzálna kompatibilita, dostupná aj vo verzii s 50 litrami. - Rozmery :Šírka: 60 cm, výška: 45 cm, hĺbka: 38 cm

78,90 € (s DPH)
(0)

Vrchná taška na motorku OXFORD HERITAGE ČIERNA 20L kombinuje štýlový vintage dizajn s praktickými funkciami, ideálna pre motorkárov, ale aj na každodenné použitie. Vyrobená z voskovanej bavlny, táto vodotesná rulovacia taška ponúka objem 20 litrov, nastaviteľné popruhy a predné vrecko na drobnosti. Je perfektným spojením štýlu a funkčnosti pre každú príležitosť.

39,40 € (s DPH)
(0)

OXFORD TAŠKA DRYSTASH T30 30L je odolná zadná taška vyrobená z 600D PVC polyesteru, ktorá poskytuje spoľahlivú ochranu a nepremokavosť vďaka uzatváraciemu systému a lepeným švom. S objemom 30 litrov a univerzálnym systémom uchytenia je ideálna pre takmer všetky typy motocyklov, zabezpečujúc bezpečné a suché uloženie vašich vecí počas každej jazdy.

Navigácia