Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Prilba na motorku Shiro Tokio SH-64 Master Biela

Štýlová a pohodlná otvorená prilba na motorku alebo skúter, vhodná na jazdenie prevažne po meste.

Čítajte viacZobraziť menej
69,90 € (s DPH)
Obvykle do 2-5 dní u Vás doma
Veľkostná tabulka

Veľkosť prilieb Shiro

Veľkosť prilby Obvod hlavy v cm
XXS 51 - 52
XS  53 - 54
55 - 56
M   57 - 58  
L  59 - 60 
XL  61 - 62 
2XL 63 - 64
3XL 64 - 65

Veľkosť
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
Na objednávku - dodacia doba 2-5 dní, osobný odber 1-5 dní
Značka:
Popis

Shiro Tokio SH-64 Master 

Jet prilby, ako je model Tokio SH-64 Master od značky SHIRO, sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú ľahkú, sviežu a ekonomickú prilbu. Ich výhodou oproti integrálnym a modulárnym prilbám je väčšia periférna viditeľnosť a pohodlnejšie nosenie. Tento model SH-64 je nielen štýlový, ale aj schopný odolávať väčším nárazom, čím poskytuje spoľahlivú ochranu pred zranením zozadu a zboku. Jeho plášť je vyrobený z kvalitného ABS materiálu, a pre vašu bezpečnosť je vybavený spoľahlivým systémom mikrometrického zapínania.

Vlastnosti:

 • Jet prilba: Ideálna voľba pre ľahkú, sviežu a ekonomickú ochranu hlavy.
 • Vysoká ochrana: Schopná zniesť veľké kolízie a poskytuje spoľahlivú ochranu pred nárazmi.
 • Kvalitný materiál: Plášť vyrobený z odolného ABS materiálu.
 • Mikrometrická pracka: Bezpečné a jednoduché uzatváranie prilby.

Prilba Shiro Tokio SH-64 Master Biela je kombináciou štýlu, komfortu a bezpečnosti. S touto prilbou budete nielen dobre vyzerať, ale aj mať istotu spoľahlivej ochrany počas vašich ciest na motorke.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
SH165301
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

 • Kvalita:
 • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
193,80 € (s DPH)
(0)

Otvorená prilba s integrovanou slnečnou clonou, nová laminátová škrupina HPFC, zadný aerodynamický spojler, rýchlo odnímateľné plexi s úpravou proti poškriabaniu a zahmlievaniu, dynamické prietokové vetranie, pohodlný antialergický vyberateľný a umývateľný interiér, rýchlo odnímateľné lícnice, mikrometrické rýchloupínanie, hmotnosť 1400 g +/- 50 g (veľkosť M)

239,80 € (s DPH)
(0)

Prilba VINTAGE EVO BTR 17 od talianskej značky Premier kombinuje štýlový dizajn s najmodernejšou technológiou, poskytujúc maximálnu bezpečnosť a pohodlie. S ľahkou konštrukciou z karbónových aramidových vlákien, odnímateľnou a umývateľnou podšívkou, a tmavým priezorom odolným proti zahmlievaniu a poškrabaniu, je ideálna pre každého jazdca. Prilba je tiež pripravená na montáž komunikačného systému pre väčšiu praktickosť na cestách.

239,80 € (s DPH)
(0)

Prilba Vintage EVO Star 9 BM od talianskej značky Premier kombinuje štýlový dizajn s najmodernejšou technológiou, poskytujúc maximálnu bezpečnosť a pohodlie. S ľahkou konštrukciou z karbónových aramidových vlákien, odnímateľnou a umývateľnou podšívkou, a tmavým priezorom odolným proti zahmlievaniu a poškrabaniu, je ideálna pre každého jazdca. Prilba je tiež pripravená na montáž komunikačného systému pre väčšiu praktickosť na cestách.

239,80 € (s DPH)
(0)

Prilba VINTAGE EVO BTR  od talianskej značky Premier kombinuje štýlový dizajn s najmodernejšou technológiou, poskytujúc maximálnu bezpečnosť a pohodlie. S ľahkou konštrukciou z karbónových aramidových vlákien, odnímateľnou a umývateľnou podšívkou, a tmavým priezorom odolným proti zahmlievaniu a poškrabaniu, je ideálna pre každého jazdca. Prilba je tiež pripravená na montáž komunikačného systému pre väčšiu praktickosť na cestách.

289,90 € (s DPH)
(0)

Otvorená prilba s integrovanou slnečnou clonou, nová laminátová škrupina HPFC, zadný aerodynamický spojler, rýchlo odnímateľné plexi s úpravou proti poškriabaniu a zahmlievaniu, dynamické prietokové vetranie, pohodlný antialergický vyberateľný a umývateľný interiér, rýchlo odnímateľné lícnice, mikrometrické rýchloupínanie, Hmotnosť: 1300 g +/- 50 g (veľkosť M)

349,90 € (s DPH)
(0)

Exkluzívna ľahká karbónová prilba v luxusnom neo-retro vzhľade vás zaručene zaujme. S integrovanou slnečnou clonou a celokarbónovou škrupinou z krížom tkaných uhlíkových vlákien ponúka spoľahlivú ochranu pri jazde. Odnímateľná slnečná clona prispieva k vašej pohode. Jej pohodlný, antibakteriálny, plne vyberateľný a prateľný interiér zabezpečí maximálny komfort počas celého jazdného zážitku. S dvojitým zapínaním na D-krúžok je prilba jednoduchá na používanie a prispôsobí sa vašim potrebám. A s hmotnosťou len 850 g sa nezaťažíte ani na dlhých cestách.

Navigácia