Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Kufor na motorku Givi Trekker Monokey Čierny TRK52B

Moto kufor GIVI TREKKER MONOKEY TRK52B s objemom 52 litrov a nosnosťou 10 kg je skvelou voľbou pre motocyklistov, ktorí hľadajú spoľahlivého a praktického spoločníka na cesty. S flexibilným systémom uchytenia Monokey poskytuje dostatok priestoru a jednoduchú manipuláciu, zatiaľ čo možnosť uskladnenia dvoch integrálnych prilieb zabezpečuje, že máte všetko pri sebe.

Čítajte viacZobraziť menej
289,90 € (s DPH)
Obvykle do 3-5 dní u Vás doma
Na objednávku - dodacia doba 3-5 dní, osobný odber 2 dni
Značka:
Popis

GIVI KUFOR TREKKER MONOKEY BLACK TRK52B

Rozmery: 460x315x600 (výška, šírka, hĺbka)
Vnútorný objem: 52 litrov
Nosnosť: 10 kg
Vnútorné popruhy
Praktické madlo pre ľahké prenášanie kufra
Možnosť uskladnenia dvoch integrálnych prilieb
Možnosť použitia ako zadný aj bočný kufor
Systém uchytenia: Monokey

GIVI Kufor TREKKER MONOKEY TRK52B je spoľahlivým spoločníkom pre vaše motocyklové dobrodružstvá. S rozmermi 460x315x600 mm a vnútorným objemom 52 litrov ponúka dostatok priestoru pre vaše cestovné vybavenie. Jeho nosnosť 10 kg zaručuje, že môžete bezpečne uložiť všetko, čo potrebujete na dlhú cestu.

Vnútorné popruhy umožňujú ľahké a bezpečné uskladnenie vecí, zatiaľ čo praktické madlo umožňuje jednoduché prenášanie kufra, či už ho používate ako zadný alebo bočný kufor. Jeho flexibilný systém uchytenia Monokey zabezpečuje rýchlu a jednoduchú montáž a demontáž kufra podľa vašich potrieb.

Okrem toho, tento kufor ponúka možnosť uskladnenia dvoch integrálnych prilieb, čo ho robí ideálnym pre páry alebo jednotlivcov, ktorí chcú mať všetko pripravené na každú cestu. Bez ohľadu na to, či sa chystáte na krátke výlety alebo dlhé expedície, kufor TREKKER MONOKEY TRK52B je tou správnou voľbou pre vaše motocyklové dobrodružstvá.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
TRK52B
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
168,70 € (s DPH)
(0)

Vrchný kufor GIVI 46 L E46N je spoľahlivým a elegantným doplnkom pre váš motocykel. S objemom 46 litrov zabezpečuje dostatok miesta pre vaše jazdné potreby, vrátane pohodlného uskladnenia 2 modulárnych prilieb. Systém upevnenia MONOLOCK® a možnosť dokúpenia opierky E207 zvyšujú jeho praktickosť a vaše pohodlie na cestách.

113,90 € (s DPH)
(0)

Moto kufor GIVI MONOLOCK B37NT s objemom 37 litrov je spoľahlivým spoločníkom pre motocyklistov, poskytujúcim dostatok miesta pre jednu integrálnu prilbu a dôležité dokumenty. S vstavaným priestorom na dokumenty a platňou Monolock zahrnutou v balení je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a multifunkčný kufor.

194,70 € (s DPH)
(0)

Horný kufor GIVI V45 Arena V45NT s objemom 45 litrov a maximálnou nosnosťou 10 kg je ideálnym kufrom pre motocyklistov, hľadajúcim štýlový dizajn a praktické vlastnosti. Systém MONOKEY® umožňuje jednoduchú inštaláciu a demontáž kufra z motocykla. Spoločnosť GIVI sa zaväzuje k vysokému štandardu kvality, vrátane odolnosti voči vode, čo robí kufor V45 Arena spoľahlivým partnerom aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

254,90 € (s DPH)
(0)

Kufor GIVI MONOKEY TECH V47N je ideálnym spoločníkom pre motocyklistov, poskytujúcim dostatok priestoru s objemom 47 litrov a nosnosťou 10 kg. Jeho praktické funkcie, ako je možnosť uskladnenia dvoch integrálnych prilieb a vstavaný priestor na dokumenty, spolu s spoľahlivým systémom uchytenia Monokey, zabezpečujú pohodlie a bezpečnosť na každej ceste.

254,90 € (s DPH)
(0)

Kufor GIVI MONOKE V47NN je ideálnym spoločníkom pre motocyklistov, poskytujúcim dostatok priestoru s objemom 47 litrov a nosnosťou 10 kg. Jeho praktické funkcie, ako je možnosť uskladnenia dvoch integrálnych prilieb a vstavaný priestor na dokumenty, spolu s spoľahlivým systémom uchytenia Monokey, zabezpečujú pohodlie a bezpečnosť na každej ceste.

168,70 € (s DPH)
(0)

Vrchný kufor GIVI 46 L E46NT je spoľahlivým a elegantným doplnkom pre váš motocykel. S objemom 46 litrov zabezpečuje dostatok miesta pre vaše jazdné potreby, vrátane pohodlného uskladnenia 2 modulárnych prilieb. Systém upevnenia MONOLOCK® a možnosť dokúpenia opierky E207 zvyšujú jeho praktickosť a vaše pohodlie na cestách.

194,70 € (s DPH)
(0)

Horný kufor GIVI V45 Arena V45N s objemom 45 litrov a maximálnou nosnosťou 10 kg je ideálnym kufrom pre motocyklistov, hľadajúcim štýlový dizajn a praktické vlastnosti. Systém MONOKEY® umožňuje jednoduchú inštaláciu a demontáž kufra z motocykla. Spoločnosť GIVI sa zaväzuje k vysokému štandardu kvality, vrátane odolnosti voči vode, čo robí kufor V45 Arena spoľahlivým partnerom aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Navigácia