Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Kufor na motorku Givi Monolock B29NT2

GIVI Kufor Monolock B29NT2 je skvelým doplnkom pre motocyklistov, ktorí potrebujú spoľahlivý a prostorný úložný priestor. S vnútorným objemom 29 litrov a nosnosťou 3 kg vám poskytne dostatok miesta na uloženie potrebných vecí.

Čítajte viacZobraziť menej
59,90 € (s DPH)
Doručenie do 2 dní
Na predajni v Šali - ihneď odosielame, možný aj osobný odber
Značka:
Popis

GIVI Kufor Monolock B29NT2


Kľúčové Vlastnosti

  • Vnútorný objem: 29 litrov
  • Nosnosť: 3 kg
  • Praktické madlo: Pre uľahčenie prenášania
  • Možnosť ukladania: Jedna integrálna prilba
  • Rozmery: 309x399x407mm
  • Platňa monolock: Obsiahnutá v balení
  • Systém upínania: Monolock

Popis Produktu

GIVI Kufor Monolock B29NT2 je skvelým doplnkom pre motocyklistov, ktorí potrebujú spoľahlivý a prostorný úložný priestor. S vnútorným objemom 29 litrov a nosnosťou 3 kg vám poskytne dostatok miesta na uloženie potrebných vecí.

Kufor je vybavený praktickým madlom, ktoré uľahčuje jeho prenášanie mimo motocykla. S možnosťou uskladnenia jednej integrálnej prilby je ideálnym riešením pre bezpečné uloženie vášho prilieb. Rozmery 309x399x407mm zabezpečujú dostatočný priestor, a platňa Monolock je súčasťou balenia pre jednoduchú montáž.

Systém upínania Monolock zabezpečuje jednoduchú inštaláciu na motorku a demontáž z motorky.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
B29NT2
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
168,70 € (s DPH)
(0)

Vrchný kufor GIVI 46 L E46NT je spoľahlivým a elegantným doplnkom pre váš motocykel. S objemom 46 litrov zabezpečuje dostatok miesta pre vaše jazdné potreby, vrátane pohodlného uskladnenia 2 modulárnych prilieb. Systém upevnenia MONOLOCK® a možnosť dokúpenia opierky E207 zvyšujú jeho praktickosť a vaše pohodlie na cestách.

168,70 € (s DPH)
(0)

Vrchný kufor GIVI 46 L E46N je spoľahlivým a elegantným doplnkom pre váš motocykel. S objemom 46 litrov zabezpečuje dostatok miesta pre vaše jazdné potreby, vrátane pohodlného uskladnenia 2 modulárnych prilieb. Systém upevnenia MONOLOCK® a možnosť dokúpenia opierky E207 zvyšujú jeho praktickosť a vaše pohodlie na cestách.

113,90 € (s DPH)
(0)

Moto kufor GIVI MONOLOCK B37NT s objemom 37 litrov je spoľahlivým spoločníkom pre motocyklistov, poskytujúcim dostatok miesta pre jednu integrálnu prilbu a dôležité dokumenty. S vstavaným priestorom na dokumenty a platňou Monolock zahrnutou v balení je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a multifunkčný kufor.

254,90 € (s DPH)
(0)

Kufor GIVI MONOKEY TECH V47NT je ideálnym spoločníkom pre motocyklistov, poskytujúcim dostatok priestoru s objemom 47 litrov a nosnosťou 10 kg. Jeho praktické funkcie, ako je možnosť uskladnenia dvoch integrálnych prilieb a vstavaný priestor na dokumenty, spolu s spoľahlivým systémom uchytenia Monokey, zabezpečujú pohodlie a bezpečnosť na každej ceste.

289,90 € (s DPH)
(0)

Moto kufor GIVI TREKKER MONOKEY TRK52B s objemom 52 litrov a nosnosťou 10 kg je skvelou voľbou pre motocyklistov, ktorí hľadajú spoľahlivého a praktického spoločníka na cesty. S flexibilným systémom uchytenia Monokey poskytuje dostatok priestoru a jednoduchú manipuláciu, zatiaľ čo možnosť uskladnenia dvoch integrálnych prilieb zabezpečuje, že máte všetko pri sebe.

254,90 € (s DPH)
(0)

Kufor GIVI Tech Monokey V47NNT je ideálnym spoločníkom pre motocyklistov, poskytujúcim dostatok priestoru s objemom 47 litrov a nosnosťou 10 kg. Jeho praktické funkcie, ako je možnosť uskladnenia dvoch integrálnych prilieb a vstavaný priestor na dokumenty, spolu s spoľahlivým systémom uchytenia Monokey, zabezpečujú pohodlie a bezpečnosť na každej ceste.

Navigácia