Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Kufor na motorku Givi Maxia 5 Čierny V58NNB

Plastový horný kufor GIVI Maxia 5 Black V58NNB s objemom 58 l a maximálnou nosnosťou 10 kg je ideálnym spoločníkom pre dlhé motocyklové výlety. Jeho moderný dizajn a spoľahlivá konštrukcia s praktickými vlastnosťami zabezpečia pohodlie a dostatok priestoru pri každej ceste.

Čítajte viacZobraziť menej
339,90 € (s DPH)
Obvykle do 3-5 dní u Vás doma
Na objednávku - dodacia doba 3-5 dní, osobný odber 2 dni
Značka:
Popis

GIVI PLASTOVÝ HORNÝ KUFOR MAXIA 5 BLACK V58NNB

Objem: 58 l
Rozmery: 321 mm x 494 mm x 598 mm, (V x H x Š)
Max. nosnosť: 10 kg

Kufor Maxia 5 od značky GIVI je najnovšou verziou horného kufra s unikátnym systémom MONOKEY®. Jeho dizajn je zladený s najnovšími estetickými trendmi v motoristickej oblasti, čo zdôrazňuje jeho čisté línie a moderný vzhľad.

Tento priestranný horný kufor bol navrhnutý s dôrazom na konštrukciu, čo z neho robí nielen ľahkého, ale aj odolného spoločníka na cesty. S maximálnou nosnosťou 10 kg a objemom 58 litrov je ideálny pre dlhé výlety na motocykli, či už samostatne alebo so spolujazdcom.

Kufor Maxia 5 dokáže pojať dve veľké modulárne prilby a ponúka praktické funkcie ako hrebeňové pánty s zarážkami pre jednoduchšie otváranie a zatváranie. Jeho mäkké uzatváranie zabezpečuje pohodlné manipulovanie aj pri vyšších rýchlostiach.

Vlastnosti:

  • Elastický popruh na pevné uchytenie obsahu kufra
  • Mäkká vnútorná podložka na základni
  • Vnútorná sieťka pripevnená k základni pomocou štyroch špeciálnych háčikov

Pohodlie spolujazdca zabezpečuje čierne operadlo (E235S) z peny s textilným čalúnením a logom GIVI, ktoré je možné zakúpiť ako samostatné príslušenstvo. Tiež je k dispozícii puzdro na doklady (E236) z technickej tkaniny a vnútorná taška (T522) ako doplnkové vybavenie.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
V58NNB
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
254,90 € (s DPH)
(0)

Kufor GIVI MONOKE V47NN je ideálnym spoločníkom pre motocyklistov, poskytujúcim dostatok priestoru s objemom 47 litrov a nosnosťou 10 kg. Jeho praktické funkcie, ako je možnosť uskladnenia dvoch integrálnych prilieb a vstavaný priestor na dokumenty, spolu s spoľahlivým systémom uchytenia Monokey, zabezpečujú pohodlie a bezpečnosť na každej ceste.

113,90 € (s DPH)
(0)

Moto kufor GIVI MONOLOCK B37NT s objemom 37 litrov je spoľahlivým spoločníkom pre motocyklistov, poskytujúcim dostatok miesta pre jednu integrálnu prilbu a dôležité dokumenty. S vstavaným priestorom na dokumenty a platňou Monolock zahrnutou v balení je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a multifunkčný kufor.

289,90 € (s DPH)
(0)

Moto kufor GIVI TREKKER MONOKEY TRK52B s objemom 52 litrov a nosnosťou 10 kg je skvelou voľbou pre motocyklistov, ktorí hľadajú spoľahlivého a praktického spoločníka na cesty. S flexibilným systémom uchytenia Monokey poskytuje dostatok priestoru a jednoduchú manipuláciu, zatiaľ čo možnosť uskladnenia dvoch integrálnych prilieb zabezpečuje, že máte všetko pri sebe.

279,90 € (s DPH)
(0)

Moto kufor GIVI TREKKER MONOKEY TRK52N s objemom 52 litrov a nosnosťou 10 kg je skvelou voľbou pre motocyklistov, ktorí hľadajú spoľahlivého a praktického spoločníka na cesty. S flexibilným systémom uchytenia Monokey poskytuje dostatok priestoru a jednoduchú manipuláciu, zatiaľ čo možnosť uskladnenia dvoch integrálnych prilieb zabezpečuje, že máte všetko pri sebe.

168,70 € (s DPH)
(0)

Vrchný kufor GIVI 46 L E46N je spoľahlivým a elegantným doplnkom pre váš motocykel. S objemom 46 litrov zabezpečuje dostatok miesta pre vaše jazdné potreby, vrátane pohodlného uskladnenia 2 modulárnych prilieb. Systém upevnenia MONOLOCK® a možnosť dokúpenia opierky E207 zvyšujú jeho praktickosť a vaše pohodlie na cestách.

113,90 € (s DPH)
(0)

Moto kufor GIVI MONOLOCK B37N s objemom 37 litrov je spoľahlivým spoločníkom pre motocyklistov, poskytujúcim dostatok miesta pre jednu integrálnu prilbu a dôležité dokumenty. S vstavaným priestorom na dokumenty a platňou Monolock zahrnutou v balení je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a multifunkčný kufor.

254,90 € (s DPH)
(0)

Kufor GIVI MONOKEY TECH V47N je ideálnym spoločníkom pre motocyklistov, poskytujúcim dostatok priestoru s objemom 47 litrov a nosnosťou 10 kg. Jeho praktické funkcie, ako je možnosť uskladnenia dvoch integrálnych prilieb a vstavaný priestor na dokumenty, spolu s spoľahlivým systémom uchytenia Monokey, zabezpečujú pohodlie a bezpečnosť na každej ceste.

254,90 € (s DPH)
(0)

Kufor GIVI MONOKEY TECH V47NT je ideálnym spoločníkom pre motocyklistov, poskytujúcim dostatok priestoru s objemom 47 litrov a nosnosťou 10 kg. Jeho praktické funkcie, ako je možnosť uskladnenia dvoch integrálnych prilieb a vstavaný priestor na dokumenty, spolu s spoľahlivým systémom uchytenia Monokey, zabezpečujú pohodlie a bezpečnosť na každej ceste.

148,90 € (s DPH)
(0)

GIVI kufor Blade Monolock B47NML je spoľahlivým a štýlovým doplnkom pre váš motocykel. S objemom 47 litrov a nosnosťou 3 kg poskytuje dostatok miesta pre dve integrálne prilby a dôležité dokumenty. Jeho rozmery a vstavaný priestor na dokumenty robia z neho ideálnu voľbu pre cestovateľov. S platňou Monolock zahrnutou v balení a možnosťou dokúpenia ďalších doplnkov, je to kufor, ktorý spĺňa všetky vaše potreby a očakávania.

Navigácia