Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Prilba na motorku LS2 FF811 Vector II Splitter Matná Titánovo Červená

Veľmi dobre vybavená sklolaminátová integrálna prilba so zaťahovacou slnečnou clonou, škrupina z vysoko výkonného sklolaminátového kompozitu, rýchlo odnímateľné plexi s úpravou proti poškriabaniu a zahmlievaniu, nosový deflektor, ventilačný systém s uzatvárateľnými vstupmi, antialergický vyberateľný a umývateľný interiér, fólia proti zahmlievaniu Pinlock MaxVision v balení, hmotnosť 1450 g

Čítajte viacZobraziť menej
279,60 € (s DPH)
Doručenie do 2 dní
Veľkostná tabulka

Veľkosť prilieb LS2

Veľkosť prilby Obvod hlavy v cm
XXS 51 - 52 cm 
XS  53 - 54 cm 
55 - 56 cm 
M 57 - 58 cm 
L 59 - 60 cm 
XL 61 - 62 cm 
XXL 63 - 64 cm 
3XL 65 - 65 cm

Veľkosť
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
 • 3XL
 • 4XL
Na predajni v Šali - ihneď odosielame, možný aj osobný odber
Značka:
Popis

Integrálna prilba LS2 FF811 Vector II: Špičkový výkon a komfort

Špičková športovo-cestovná laminátová integrálna prilba LS2 FF811 Vector II ponúka pohodlie, technológiu, dizajn a funkcie, ktoré sú porovnateľné s najlepšími prémiovými prilbami na trhu. Je vybavená pevnou škrupinou z patentovaného kompozitného laminátu HPFC, ktorá poskytuje spoľahlivú ochranu v prípade nárazu.

Medzi nové funkcie patrí vysokokvalitný kovový uzamykací mechanizmus a spoľahlivý centrálny plexi zámok. Priehľadné plexi s úpravou proti poškriabaniu a UV ochranou je rýchlo odnímateľné bez použitia náradia. Účinné vetranie s plne nastaviteľnými prívodmi vzduchu udržiava chlad a pohodlie, pričom zvýšené otvory na brade umožňujú efektívnejšie vetranie a znižujú zahmlievanie plexiskla.

Vlastnosti:

 • Škrupina: Laminát, patentovaný kompozitný laminát HPFC, vysoká pevnosť a odolnosť proti prepichnutiu, 6 veľkostí škrupiny, reflexné bezpečnostné prvky.
 • Vložka: Viacdielna, precízne 3D laserom rezaná, s diferencovanou hustotou EPS pre lepšiu absorpciu energie.
 • Slnečná clona: Integrovaná, vnútorná, výsuvná, Twin Shield System.
 • Plexisklo: Číry polykarbonát, opticky správna "trieda A", úprava proti poškriabaniu / Anti-UV, vysoká odolnosť proti nárazu, rýchlo odnímateľné bez použitia náradia, jednoduché umiestnenie, s novým kovovým uzamykacím systémom a centrálnym zámkom.
 • Vetranie: Dynamické prietokové vetranie s plne ovládateľnými vstupmi a zadnými výduchmi, dvojité vetracie otvory na brade.
 • Nosový deflektor: Znižuje zahmlievanie plexi.
 • Odnímateľný bradový spojler: Obmedzuje prúdenie vzduchu a zabraňuje vnikaniu prachu a hmyzu do prilby počas jazdy.
 • Vnútorný priestor: Antibakteriálny, antialergický, úplne odnímateľný a prateľný.
 • Systém núdzového uvoľnenia: Rýchlo odnímateľné lícnice na jednoduché vybratie prilby v prípade núdze.
 • Zapínanie: Mikrometricky nastaviteľné rýchle uvoľnenie, zosilnené remienky na bradu.
 • Fólia Pinlock 70 Max Vision je súčasťou dodávky.
 • Hmotnosť: 1450 +/- 50 g (veľkosť M)
 • Homologizácia: ECE 22.06

Táto špičková integrálna prilba LS2 FF811 Vector II je zárukou najvyššej kvality, bezpečnosti a komfortu na cestách. 

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
168112031
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

 • Kvalita:
 • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
418,90 € (s DPH)
(0)

Premier prilba Streetfighter Carbon je vysoko kvalitná motorkárska prilba s karbónovým vonkajším plášťom, poskytujúca optimálnu ochranu a pohodlie počas jazdy. S úžasnými funkciami ako Pinlock, široké ventilačné otvory a možnosť inštalácie komunikačného systému, je táto prilba dokonalou voľbou aj pre najnáročnejších motorkárov.

289,90 € (s DPH)
(0)

Prilba na motorku Nolan N80-8 Anniversary 26 sa vyznačuje odvážnym a moderným dizajnom, ktorý zvýrazňuje každý detail, od škrupiny až po prívody vzduchu. S bohatými technickými vlastnosťami a štedrou štandardnou výbavou je ideálnou voľbou pre každú príležitosť. Je perfektným spoločníkom pre dlhé mestské výlety alebo tie najnáročnejšie cesty. Bez ohľadu na to, akú motorku používate a aký je váš cieľ, táto prilba vám poskytne spoľahlivú ochranu a štýlový vzhľad.

365,30 € (s DPH)
(0)

Špičková karbónová športovo-cestovná integrálna prilba s integrovanou slnečnou clonou, odnímateľné plexi s úpravou proti poškriabaniu, nosový deflektor, odnímateľný bradový spojler, pokročilé vetranie s uzatvárateľnými vstupmi, veľmi pohodlný antialergický odnímateľný a prateľný interiér, rýchloupínacie zapínanie, fólia Pinlock 70 Max Vision súčasťou balenia, 1300 g +/- 50 g (veľkosť M)

146,90 € (s DPH)
(0)

Moderná integrálna prilba so zaťahovacou slnečnou clonou, vhodná aj pre dioptrické okuliare, vynikajúci pomer kvalita/cena, kompozitná škrupina KPA, plexi proti poškriabaniu a zahmlievaniu, dynamické prietokové vetranie, plne vyberateľný a umývateľný interiér, nosový deflektor, odnímateľný spojler na brade, zapínanie na mikrodierky, 1550 g

379,60 € (s DPH)
(0)

Špičková karbónová športovo-cestovná integrálna prilba s integrovanou slnečnou clonou, odnímateľné plexi s úpravou proti poškriabaniu, nosový deflektor, odnímateľný bradový spojler, pokročilé vetranie s uzatvárateľnými vstupmi, veľmi pohodlný antialergický odnímateľný a prateľný interiér, rýchloupínacie zapínanie, fólia Pinlock 70 Max Vision súčasťou balenia, 1300 g +/- 50 g (veľkosť M)

219,90 € (s DPH)
(0)

Integrálna prilba Nolan N60-6 je nový špičkový model s moderným dizajnom inšpirovaným športovým duchom. Vyniká nielen svojím atraktívnym vzhľadom, ale aj bohatým technickým vybavením, čo z tejto prilbi robí ideálnu parťáčku pre rôzne situácie od mestských výletov až po náročné cesty.


229,90 € (s DPH)
(0)

Prilba na motorku Nolan N80-8 Classic 3 sa vyznačuje odvážnym a moderným dizajnom, ktorý zvýrazňuje každý detail, od škrupiny až po prívody vzduchu. S bohatými technickými vlastnosťami a štedrou štandardnou výbavou je ideálnou voľbou pre každú príležitosť. Je perfektným spoločníkom pre dlhé mestské výlety alebo tie najnáročnejšie cesty. Bez ohľadu na to, akú motorku používate a aký je váš cieľ, táto prilba vám poskytne spoľahlivú ochranu a štýlový vzhľad.

259,90 € (s DPH)
(0)

Prilba na motorku Nolan N80-8 Ally 52 sa vyznačuje odvážnym a moderným dizajnom, ktorý zvýrazňuje každý detail, od škrupiny až po prívody vzduchu. S bohatými technickými vlastnosťami a štedrou štandardnou výbavou je ideálnou voľbou pre každú príležitosť. Je perfektným spoločníkom pre dlhé mestské výlety alebo tie najnáročnejšie cesty. Bez ohľadu na to, akú motorku používate a aký je váš cieľ, táto prilba vám poskytne spoľahlivú ochranu a štýlový vzhľad.

259,90 € (s DPH)
(0)

Prilba na motorku Nolan N80-8 Powerglide 44 sa vyznačuje odvážnym a moderným dizajnom, ktorý zvýrazňuje každý detail, od škrupiny až po prívody vzduchu. S bohatými technickými vlastnosťami a štedrou štandardnou výbavou je ideálnou voľbou pre každú príležitosť. Je perfektným spoločníkom pre dlhé mestské výlety alebo tie najnáročnejšie cesty. Bez ohľadu na to, akú motorku používate a aký je váš cieľ, táto prilba vám poskytne spoľahlivú ochranu a štýlový vzhľad.

Navigácia