Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Prilba na motorku LS2 FF808 STREAM II Jeans Titanium

Moderná integrálna prilba so zaťahovacou slnečnou clonou, vhodná aj pre dioptrické okuliare, vynikajúci pomer kvalita/cena, kompozitná škrupina KPA, plexi proti poškriabaniu a zahmlievaniu, dynamické prietokové vetranie, plne vyberateľný a umývateľný interiér, nosový deflektor, odnímateľný spojler na brade, zapínanie na mikrodierky, 1550 g

Čítajte viacZobraziť menej
146,90 € (s DPH)
Doručenie do 2 dní
Veľkostná tabulka

Veľkosť prilieb LS2

Veľkosť prilby Obvod hlavy v cm
XXS 51 - 52 cm 
XS  53 - 54 cm 
55 - 56 cm 
M 57 - 58 cm 
L 59 - 60 cm 
XL 61 - 62 cm 
XXL 63 - 64 cm 
3XL 65 - 65 cm

Veľkosť
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
 • 3XL
 • 4XL
Na predajni v Šali - ihneď odosielame, možný aj osobný odber
Značka:
Popis

Integrálna prilba LS2 FF808 Stream II: Moderný dizajn a nadštandardný komfort

Moderná integrálna prilba LS2 FF808 Stream II je moto prilba strednej triedy, ale ponúka nadštandardný komfort a výbavu. Je vybavená zaťahovacou slnečnou clonou, ktorá je vhodná aj pre dioptrické okuliare. Škrupina z kompozitných aramidových nanovlákien KPA zabezpečuje vynikajúci pomer ceny a kvality.

Nadštandardná výbava zahŕňa účinný nosový deflektor, odnímateľný bradový spojler na zníženie turbulencií a aerodynamický zadný spojler. Opticky korektné plexi s ochranou proti poškriabaniu a zahmlievaniu sa ľahko ovláda jednou rukou a je ľahko odnímateľné bez použitia náradia. Upevňuje sa pomocou mikrometrického rýchloupínača.

Vlastnosti:

 • Škrupina: 3 veľkosti z KPA (kinetická polymérová zliatina)
 • Výstelka: Precízne vyrezaná laserom, vhodná pre dioptrické okuliare
 • Plexisklo: Opticky presné, vyrobené z vysoko odolného Lexanu, s úpravou proti poškriabaniu / proti zahmlievaniu / proti UV žiareniu, jednoduché ovládanie jednou rukou, so zámkom, rýchlo odnímateľné bez použitia náradia, príprava na použitie fólií proti zahmlievaniu
 • Výsuvná 3D slnečná clona
 • Vetranie: Dynamické prietokové vetranie s uzamykateľnými vstupmi, výduchy v zadnej časti
 • Nosový deflektor: Pre menšie zahmlievanie plexi a lepšie dýchanie
 • Odnímateľný spojler na brade na zníženie turbulentného prúdenia
 • Vnútorný priestor: Magna-Tech, pohodlný, antibakteriálny, antialergický, úplne odnímateľný a umývateľný
 • Zapínanie: Mikrometricky nastaviteľné rýchloupínanie
 • Príprava na LS2 Intercom
 • Hmotnosť: 1550 + 50 g
 • Homologizácia: ECE 22.06

Táto moderná prilba LS2 FF808 Stream II poskytuje spoľahlivú ochranu, vysoký komfort a štýlový dizajn pre každodenné jazdenie. 

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
168081008
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

 • Kvalita:
 • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
249,90 € (s DPH)
(0)

Prilba Nolan N60-6 kombinuje športový výkon a touringový komfort s najmodernejšími technológiami. Vyznačuje sa aerodynamickým dizajnom, materiálom LEXAN, ultra širokým priezorom a technológiou Pinlock®. Prilba poskytuje vynikajúcu ventiláciu, komfort a je vhodná pre nositeľov okuliarov. Homologovaná podľa normy ECE 22-06, prilba Nolan N60-6 je ideálnou voľbou pre každého motocyklistu hľadajúceho maximálnu bezpečnosť a pohodlie.

229,90 € (s DPH)
(0)

Prilba na motorku Nolan N80-8 Classic 5 sa vyznačuje odvážnym a moderným dizajnom, ktorý zvýrazňuje každý detail, od škrupiny až po prívody vzduchu. S bohatými technickými vlastnosťami a štedrou štandardnou výbavou je ideálnou voľbou pre každú príležitosť. Je perfektným spoločníkom pre dlhé mestské výlety alebo tie najnáročnejšie cesty. Bez ohľadu na to, akú motorku používate a aký je váš cieľ, táto prilba vám poskytne spoľahlivú ochranu a štýlový vzhľad.

259,90 € (s DPH)
(0)

Prilba na motorku Nolan N80-8 Ally 52 sa vyznačuje odvážnym a moderným dizajnom, ktorý zvýrazňuje každý detail, od škrupiny až po prívody vzduchu. S bohatými technickými vlastnosťami a štedrou štandardnou výbavou je ideálnou voľbou pre každú príležitosť. Je perfektným spoločníkom pre dlhé mestské výlety alebo tie najnáročnejšie cesty. Bez ohľadu na to, akú motorku používate a aký je váš cieľ, táto prilba vám poskytne spoľahlivú ochranu a štýlový vzhľad.

219,90 € (s DPH)
(0)

Integrálna prilba Nolan N60-6 je nový špičkový model s moderným dizajnom inšpirovaným športovým duchom. Vyniká nielen svojím atraktívnym vzhľadom, ale aj bohatým technickým vybavením, čo z tejto prilbi robí ideálnu parťáčku pre rôzne situácie od mestských výletov až po náročné cesty.


279,90 € (s DPH)
(0)

Prilba na motorku Nolan N80-8 Starscream 34 sa vyznačuje odvážnym a moderným dizajnom, ktorý zvýrazňuje každý detail, od škrupiny až po prívody vzduchu. S bohatými technickými vlastnosťami a štedrou štandardnou výbavou je ideálnou voľbou pre každú príležitosť. Je perfektným spoločníkom pre dlhé mestské výlety alebo tie najnáročnejšie cesty. Bez ohľadu na to, akú motorku používate a aký je váš cieľ, táto prilba vám poskytne spoľahlivú ochranu a štýlový vzhľad.

418,90 € (s DPH)
(0)

Premier prilba Streetfighter Carbon je vysoko kvalitná motorkárska prilba s karbónovým vonkajším plášťom, poskytujúca optimálnu ochranu a pohodlie počas jazdy. S úžasnými funkciami ako Pinlock, široké ventilačné otvory a možnosť inštalácie komunikačného systému, je táto prilba dokonalou voľbou aj pre najnáročnejších motorkárov.

259,90 € (s DPH)
(0)

Veľmi dobre vybavená sklolaminátová integrálna prilba so zaťahovacou slnečnou clonou, škrupina z vysoko výkonného sklolaminátového kompozitu, rýchlo odnímateľné plexi s úpravou proti poškriabaniu a zahmlievaniu, nosový deflektor, ventilačný systém s uzatvárateľnými vstupmi, antialergický vyberateľný a umývateľný interiér, fólia proti zahmlievaniu Pinlock MaxVision v balení, hmotnosť 1450 g

289,90 € (s DPH)
(0)

Prilba na motorku Nolan N80-8 Anniversary 26 sa vyznačuje odvážnym a moderným dizajnom, ktorý zvýrazňuje každý detail, od škrupiny až po prívody vzduchu. S bohatými technickými vlastnosťami a štedrou štandardnou výbavou je ideálnou voľbou pre každú príležitosť. Je perfektným spoločníkom pre dlhé mestské výlety alebo tie najnáročnejšie cesty. Bez ohľadu na to, akú motorku používate a aký je váš cieľ, táto prilba vám poskytne spoľahlivú ochranu a štýlový vzhľad.

125,90 € (s DPH)
(0)

Moderná integrálna prilba so zaťahovacou slnečnou clonou, vhodná aj pre dioptrické okuliare, vynikajúci pomer kvalita/cena, kompozitná škrupina KPA, plexi proti poškriabaniu a zahmlievaniu, dynamické prietokové vetranie, plne vyberateľný a umývateľný interiér, nosový deflektor, odnímateľný spojler na brade, zapínanie na mikrodierky, 1550 g

Navigácia