Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Kufor na motorku Givi Trekker Outback EVO 42 OBKE42B Čierny

GIVI Trekker Outback EVO 42 je hliníkový horný kufor s objemom 42 litrov, vybavený systémom upevnenia MONOKEY®. Nový dizajn s rohmi bez pútok a mechanizmus Security Lock zaručujú bezpečnosť a jednoduché použitie. Odolný a pripravený na dobrodružstvo v teréne ale aj na ceste, s možnosťou prispôsobenia pomocou širokej škály príslušenstva.

Čítajte viacZobraziť menej
375,90 € (s DPH)
Obvykle do 3-5 dní u Vás doma
Na objednávku - dodacia doba 3-5 dní, osobný odber 2 dni
Značka:
Popis

GIVI TREKKER OUTBACK EVO 42 BLACK LINE OBKE42B

Typ: Horný hliníkový kufor na motocykel
Objem: 42 l
Rozmery: 325 mm x 456 mm x 440 mm (V x H x Š)
Max. nosnosť: 10 kg

GIVI Trekker Outback EVO 42 je nový hliníkový vrchný kufor s objemom 42 litrov, vybavený systémom upevnenia MONOKEY® pre jednoduchú a bezpečnú montáž na vaš motocykel. Jeho nový dizajn s rohmi bez pútok zaisťuje bezpečnosť a stabilné uchytenie, zatiaľ čo mechanizmus Security Lock zabezpečuje vaše cennosti.

Kufor je pripravený na dobrodružstvo v teréne a pohodlne pojme jednu modulárnu prilbu. Nový systém veka, Adjustable Resistance Hing System (ARHS), umožňuje nastaviť rýchlosť zatvárania, čo je užitočné najmä pri parkovaní na svahoch.

S širokou škálou voliteľného príslušenstva ako vodotesná vnútorná taška, elastická sieťka alebo vnútorné svetlo, si môžete kufor prispôsobiť podľa svojich potrieb. GIVI garantuje odolnosť voči vode, ktorá zodpovedá silnému dažďu, čo je overené špeciálnym testovacím zariadením.Kufre sa testujú najmä špeciálnym zariadením, ktoré simuluje dážď s prietokom 20 l/min.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
OBKE42B
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (13)

Navigácia