Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Chrániče kolien na motorku TXR Titan

TXR Titan chrániče kolien ponúkajú spoľahlivú ochranu s nadštandardným pokrytím. S ich ergonomickým dizajnom a vyššou úrovňou bezpečnosti sú ideálnou voľbou pre motorkárov, ale dajú sa využiť pre širokú škálu športových aktivít. Rozmery su uvedené na obrázku.

Čítajte viacZobraziť menej
27,90 € (s DPH)
Obvykle do 3-5 dní u Vás doma
Na objednávku - dodacia doba 3-5 dní, osobný odber 2 dni
Značka:
Popis

Chrániče kolien na motorku TXR Titán

TXR Titan chrániče kolien: Pohodlná a spoľahlivá ochrana, ktorá zabezpečuje nadštandardné pokrytie kolien počas jazdy na motorke.
Prispôsobiteľný dizajn: Ergonomická krivka sa dokonale prispôsobí vašej postave počas jazdy, či už ste na motocykli, na bicykli, alebo na korčuliach.
Ľahké a priedušné: Materiál chráničov je pohodlný a priedušný, eliminuje vlhko a zabraňuje zapareniu, zatiaľ čo ventilačné prvky zabezpečujú optimálne odvetrávanie.
Nadštandardná bezpečnosť: PE plastová ochrana a mäkká EVA pena zaručujú vyššiu úroveň pohodlia a ochrany pre kolená a lakťové kĺby, s vynikajúcou odolnosťou proti opotrebeniu a schopnosťou efektívne pohltiť nárazy v prípade nehody.
Jednoduchá manipulácia: Súčasťou chráničov sú nastaviteľné pásy na suchý zips, ktoré umožňujú jednoduché a rýchle prispôsobenie vašej postave, a pripevňovacia pracka na kĺbe chrániča zabezpečuje ich bezpečné držanie.
Obsah balenia: Balenie obsahuje jeden pár chráničov kolien s uvedenými rozmermi na obrázku."

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
5735
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)

Navigácia