Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Brašna na stehno OXFORD L1R

Oxford brašna na stehno L1R je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú praktickú a rýchlo prístupnú brašnu na uloženie dokladov, telefónu, peňaženky, náradia a ďalších drobných predmetov. S 2 vreckami na zips ponúka bezpečné a dobre organizované úložisko.

Čítajte viacZobraziť menej
29,90 € (s DPH)
Doručenie do 2 dní
Na predajni v Šali - ihneď odosielame, možný aj osobný odber
Značka:
Popis

Vlastnosti

  • Rýchly prístup: Vhodná pre doklady, telefón, peňaženku, náradie...
  • 2 Vrecká na zips: Pre bezpečné uloženie predmetov
  • Reflexné prvky: Zvyšujú viditeľnosť v nízkych svetelných podmienkach
  • Nastaviteľná dĺžka pásu: Pre pripevnenie na pás a stehno
  • Objem: 1l

Popis Produktu

Oxford Taška na Stehno L1R je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú praktickú a rýchlo prístupnú tašku na uloženie dokladov, telefónu, peňaženky, náradia a ďalších drobných predmetov. S 2 vreckami na zips ponúka bezpečné a dobre organizované úložisko.

Taška obsahuje reflexné prvky, ktoré zvyšujú viditeľnosť v nízkych svetelných podmienkach, a nastaviteľnú dĺžku pásu, vďaka ktorej ju môžete pohodlne pripevniť na pás alebo stehno. S objemom 1l je kompaktnou a užitočnou voľbou pre každodenné použitie.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
OL239
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (7)
41,70 € (s DPH)
(0)

Brašna na stehno GIVI XL EA140B je praktická brašna, ktorú môžete ľahko pripevniť na opasok. S rozmiermi 22 cm x 7 cm x 14 cm a odolnými materiálmi je ideálna na prenášanie najdôležitejších vecí. Vnútorné a predné vrecko poskytujú jednoduchú organizáciu, zatiaľ čo reflexné potlače zvyšujú vašu viditeľnosť.

26,90 € (s DPH)
(0)

Brašna na stehno GIVI EA139B je praktická brašna, ktorú môžete ľahko pripevniť na opasok. S rozmiermi 17 cm x 7,5 cm x 11 cm a odolnými materiálmi je ideálna na prenášanie najdôležitejších vecí. Vnútorné a predné vrecko poskytujú jednoduchú organizáciu, zatiaľ čo reflexné potlače zvyšujú vašu viditeľnosť.

22,90 € (s DPH)
(0)

OJ Brašna na Stehno Slim je praktickým doplnkom pre motocyklistov, ktorí chcú mať nevyhnutné veci pri sebe počas jazdy. S tromi vreckami poskytuje dostatok úložného priestoru. Dvojitý popruh v páse a na stehne zabezpečuje, že brašna zostáva pevne pripevnená k nohe, a to bez toho, aby obmedzovala pohyb jazdca.

Navigácia