Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Brašna na stehno OJ Track Mini

Brašna na stehno Mini Track je malá, pohodlná a priestranná, ideálna pre tých, ktorí nechcú mať plné vrecká počas jazdy alebo nosia kožené kombinézy bez vrecká. Umožňuje prenášať mobilný telefón, peňaženku, doklady a iné drobné predmety dennej potreby.

Čítajte viacZobraziť menej
24,90 € (s DPH)
Doručenie do 2 dní
Na predajni v Šali - ihneď odosielame, možný aj osobný odber
Značka:
Popis

Brašna na stehno OJ Mini Track

Vlastnosti

  • Vonkajšia polyesterová časť s nepremokavým obalom: Udržuje obsah suchý počas jazdy
  • Nastaviteľný popruh na opasok okolo stehna: Zabezpečuje stabilné upevnenie
  • Reflexný pásik: Zvyšuje viditeľnosť v nízkych svetelných podmienkach
  • Vodotesný zips: Ďalšia vrstva ochrany pred vlhkosťou
  • Vak na bežecké trate s priehľadným okienkom: Umožňuje ovládanie dotykového displeja
  • Rozmery: 11 cm x 17 cm x 6 cm
  • Objem: 1 l

Popis Produktu

Vrecko na nohu Mini Track je malé, pohodlné a priestranné, ideálne pre tých, ktorí nechcú mať plné vrecká počas jazdy alebo nosia kožené kombinézy bez vrecká. Umožňuje prenášať mobilný telefón, peňaženku, doklady a iné drobné predmety dennej potreby vždy pri sebe.

S nastaviteľným popruhom na opasok a reflexnými vložkami je vrecko stabilne upevnené na nohe a umožňuje pohodlný pohyb jazdca. Dodávané s nepremokavým obalom a vreckom na bežecké trate s priehľadným okienkom pre dotykový displej. Rozmery vrecka sú 11 cm x 17 cm x 6 cm, objem 1 l.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
OJM1000
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (7)
41,70 € (s DPH)
(0)

Brašna na stehno GIVI XL EA140B je praktická brašna, ktorú môžete ľahko pripevniť na opasok. S rozmiermi 22 cm x 7 cm x 14 cm a odolnými materiálmi je ideálna na prenášanie najdôležitejších vecí. Vnútorné a predné vrecko poskytujú jednoduchú organizáciu, zatiaľ čo reflexné potlače zvyšujú vašu viditeľnosť.

22,90 € (s DPH)
(0)

OJ Brašna na Stehno Slim je praktickým doplnkom pre motocyklistov, ktorí chcú mať nevyhnutné veci pri sebe počas jazdy. S tromi vreckami poskytuje dostatok úložného priestoru. Dvojitý popruh v páse a na stehne zabezpečuje, že brašna zostáva pevne pripevnená k nohe, a to bez toho, aby obmedzovala pohyb jazdca.

26,90 € (s DPH)
(0)

Brašna na stehno GIVI EA139B je praktická brašna, ktorú môžete ľahko pripevniť na opasok. S rozmiermi 17 cm x 7,5 cm x 11 cm a odolnými materiálmi je ideálna na prenášanie najdôležitejších vecí. Vnútorné a predné vrecko poskytujú jednoduchú organizáciu, zatiaľ čo reflexné potlače zvyšujú vašu viditeľnosť.

29,90 € (s DPH)
(0)

Oxford brašna na stehno L1R je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú praktickú a rýchlo prístupnú brašnu na uloženie dokladov, telefónu, peňaženky, náradia a ďalších drobných predmetov. S 2 vreckami na zips ponúka bezpečné a dobre organizované úložisko.

Navigácia