Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Brašna na stehno GIVI XL EA140B

Brašna na stehno GIVI XL EA140B je praktická brašna, ktorú môžete ľahko pripevniť na opasok. S rozmiermi 22 cm x 7 cm x 14 cm a odolnými materiálmi je ideálna na prenášanie najdôležitejších vecí. Vnútorné a predné vrecko poskytujú jednoduchú organizáciu, zatiaľ čo reflexné potlače zvyšujú vašu viditeľnosť.

Čítajte viacZobraziť menej
41,70 € (s DPH)
Obvykle do 3-5 dní u Vás doma
Na objednávku - dodacia doba 3-5 dní, osobný odber 2 dni
Značka:
Popis

BRAŠNA NA STEHNO GIVI  EA140B - Praktický spoločník na každú jazdu

GIVI Taška na stehno EA140B je ideálnym spoločníkom pre všetkých motorkárov. S odnímateľným pásovým popruhom ju možno jednoducho pripevniť na opasok, čo z nej robí praktický a bezpečný spôsob prenášania vašich najdôležitejších vecí.

S rozmermi 22 cm x 7 cm x 14 cm (V x H x Š) je táto taška dostatočne veľká na uloženie všetkých vašich dôležitých vecí na cesty a zároveň odolná voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Vyrobená v súlade s odporúčaniami REACH, môžete tak mať istotu, že je nielen praktická, ale aj ekologicky zodpovedná.

  • Vnútorné vrecko a predné vrecko vám umožnia organizovať svoje veci a mať ich vždy po ruke.
  • Reflexné potlače zvyšujú vašu viditeľnosť pre väčšiu bezpečnosť, najmä v podmienkach so slabým osvetlením.
  • hlavná priehradka s vnútorným sieťovaným vreckom na dokumenty
  • predné vrecko s háčikom na kľúče
  • reflexné potlače.

Material: polyester 600D PU a laminovaný PU polyester

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
EA140B
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Kvalita:
  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (7)
26,90 € (s DPH)
(0)

Brašna na stehno GIVI EA139B je praktická brašna, ktorú môžete ľahko pripevniť na opasok. S rozmiermi 17 cm x 7,5 cm x 11 cm a odolnými materiálmi je ideálna na prenášanie najdôležitejších vecí. Vnútorné a predné vrecko poskytujú jednoduchú organizáciu, zatiaľ čo reflexné potlače zvyšujú vašu viditeľnosť.

29,90 € (s DPH)
(0)

Oxford brašna na stehno L1R je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú praktickú a rýchlo prístupnú brašnu na uloženie dokladov, telefónu, peňaženky, náradia a ďalších drobných predmetov. S 2 vreckami na zips ponúka bezpečné a dobre organizované úložisko.

22,90 € (s DPH)
(0)

OJ Brašna na Stehno Slim je praktickým doplnkom pre motocyklistov, ktorí chcú mať nevyhnutné veci pri sebe počas jazdy. S tromi vreckami poskytuje dostatok úložného priestoru. Dvojitý popruh v páse a na stehne zabezpečuje, že brašna zostáva pevne pripevnená k nohe, a to bez toho, aby obmedzovala pohyb jazdca.

Navigácia