Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Bočné vodeodolné tašky GIVI Canyon GRT720

Špičkové, vodeodolné bočné tašky GIVI CANYON GRT720, ideálne pre terénne enduro motocykle. Tieto tašky s objemom 25L + 25L sú vyrobené z vysoko odolných materiálov a vybavené vodotesným systémom Roll Top. Ponúkajú množstvo praktických funkcií vrátane reflexných prvkov a kompatibility s montážnym systémom MONOKEY.

Čítajte viacZobraziť menej
539,90 € (s DPH)
Obvykle do 3-5 dní u Vás doma
Na objednávku - dodacia doba 3-5 dní, osobný odber 2 dni
Značka:
Popis

GIVI Vodeodolné bočné tašky CANYON GRT720

Objavte špičkové GIVI vodeodolné bočné tašky CANYON GRT720, navrhnuté špeciálne pre terénne enduro motocykle. Tieto tašky kombinujú robustnú konštrukciu s moderným dizajnom, aby poskytli maximálnu odolnosť a praktickosť pri vašich dobrodružstvách.

Technické špecifikácie:

 • Objem: 25 L + 25 L
 • Rozmery: 400 mm x 210 mm x 400 mm (V x H x Š)
 • Materiály:
  • Vysoko odolný 1200D W/R polyester a termotvarovaný PE chrbát tašiek
  • 1680D/vysoko odolný PU povrch
  • Hypalon
  • Vonkajšie materiály odolné voči UV žiareniu

Vlastnosti:

 • Vodotesný uzatvárací systém Roll Top
 • Nastaviteľné horné a dolné popruhy vybavené klipsňami pre zaistenie napnutia
 • Predná chlopňa s pevným PVC sieťovaným vreckom na vnútornej strane
 • 8 postranných úchytov na pripevnenie ďalšej batožiny, napr. tašky GRT722
 • Odnímateľná vnútorná výstuž pre spevnenie dna tašky
 • Ergonomická rukoväť
 • Fluo žltá nepremokavá vysokofrekvenčne zváraná vnútorná taška (vodotesná trieda IPX5, odoláva silnému dažďu a extrémnym podmienkam)
 • Reflexné prvky pre lepšiu viditeľnosť

Montážny systém:

Tašky sú vybavené systémom montáže MONOKEY, kompatibilným s bočnými nosičmi PL_ _ _, PLR_ _ _, PLO_ _ _MK, PLOR_ _ _MK, PLO_ _ _N (+OFMK), PLOR_ _ _N (+OFMK).

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
GRT720
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

 • Kvalita:
 • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)
128,90 € (s DPH)
(0)

Textilné bočné tašky s objemom 55 litrov sú vyrobené z odolného 600D PVC polyesteru. Majú jednoduché zväčšenie objemu pomocou zipsu a praktické vrecká na drobnosti. Uchytenie je možné pod sedadlom pomocou jedného centrálneho a 2 nastaviteľných a odolných popruhov. Sú odolné voči teplu od výfuku, majú nepremokavé zipsy, reflexné a vystužené časti. V balení je zahrnutý aj nepremokavý obal a popruh na rameno.

137,90 € (s DPH)
(0)

Oxford rulovacie tašky v retro štýle, vhodné pre cestnych motocyklistov aj dobrodruhov mimo ciest. S objemom 40 litrov a materiálom z voskovanej bavlny sú odolné a štýlové. Vodotesná vrchná časť, nastaviteľné popruhy na zmenšenie objemu a zapínateľné predné vrecko na drobnosti. Ideálna voľba pre komfortné a praktické a štýlové cestovanie.

V balení 2x20L Tašky

239,90 € (s DPH)
(0)

Praktické a štýlové bočné tašky s objemom 50 litrov, vhodné pre rôzne typy motocyklov. Ich odolný materiál a vodotesná konštrukcia sú zárukou dlhej životnosti. Bočné panely sú vybavené pogumovanou ochranou, a tak chránia lak motocykla. Vďaka všestranným funkciam, ako je vnútorné sieťové vrecko, elastická vonkajšia sieť a možnosť rozšírenia objemu, ponúkajú ideálne riešenie pre prepravu batožiny.

137,90 € (s DPH)
(0)

Oxford rulovacie tašky v retro štýle, vhodné pre cestnych motocyklistov aj dobrodruhov mimo ciest. S objemom 40 litrov a materiálom z voskovanej bavlny sú odolné a štýlové. Vodotesná vrchná časť, nastaviteľné popruhy na zmenšenie objemu a zapínateľné predné vrecko na drobnosti. Ideálna voľba pre komfortné a praktické a štýlové cestovanie.

V balení 2x20L Tašky

739,40 € (s DPH)
(0)

Bočné tašky GIVI GRT709, navrhnuté pre Enduro a terénne motocykle. S celkovým objemom 35L + 35L a rýchlou demontážou pomocou systému UNIFIT sú tieto tašky ideálnym riešením pre vaše dobrodružstvá. Sú vybavené nepremokavým rolovacím uzatváraním, žltou plachtou s vysokou viditeľnosťou a množstvom praktických funkcií.

153,70 € (s DPH)
(0)

GIVI Sada Bočných Tašiek 2x30 L EA127 je ideálna pre motorkárov, ktorí potrebujú spoľahlivé, priestranné a odolné tašky s kapacitou až 60 litrov. Vyrobené z kvalitného 600D polyesteru, ponúkajú praktické funkcie ako zväčšenie objemu, nepremokavú vnútornú tašku a reflexné prvky pre vyššiu bezpečnosť na cestách.

68,90 € (s DPH)
(0)

Bočná Taška GIVI Corium CRM106 má objem 13 litrov a je vyrobená z vysoko pevného 1200D polyesteru s hrubým zrnkom. Vďaka elegantnej čiernej a tmavo hnedej farebnej kombinácii je ideálna pre retro motocykle. Taška je vybavená vodotesným systémom zatvárania a nastaviteľnými remienkami pre rôzne možnosti upevnenia. Pre bezpečné pripevnenie použite sedlový popruh CRM105 (predáva sa samostatne). Táto taška dodá vášmu motocyklu štýlový a praktický doplnok.

113,90 € (s DPH)
(0)

Textilné bočné tašky s objemom 45 litrov sú vyrobené z odolného 600D PVC polyesteru. Majú jednoduché zväčšenie objemu pomocou zipsu a praktické vrecká na drobnosti. Uchytenie je možné pod sedadlom pomocou jedného centrálneho a 2 nastaviteľných a odolných popruhov. Sú odolné voči teplu od výfuku, majú nepremokavé zipsy, reflexné a vystužené časti. V balení je zahrnutý aj nepremokavý obal a popruh na rameno.

78,90 € (s DPH)
(0)

Bočná Taška GIVI Corium CRM102 má objem 16 litrov a je vyrobená z vysoko pevného 1200D polyesteru s hrubým zrnkom. Vďaka elegantnej čiernej a tmavo hnedej farebnej kombinácii je ideálna pre retro motocykle. Taška je vybavená vodotesným systémom zatvárania a nastaviteľnými remienkami pre rôzne možnosti upevnenia. Pre bezpečné pripevnenie použite sedlový popruh CRM105 (predáva sa samostatne). Táto taška dodá vášmu motocyklu štýlový a praktický doplnok.

Navigácia