Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Bočné vodeodolné tašky GIVI Canyon GRT709

Bočné tašky GIVI GRT709, navrhnuté pre Enduro a terénne motocykle. S celkovým objemom 35L + 35L a rýchlou demontážou pomocou systému UNIFIT sú tieto tašky ideálnym riešením pre vaše dobrodružstvá. Sú vybavené nepremokavým rolovacím uzatváraním, žltou plachtou s vysokou viditeľnosťou a množstvom praktických funkcií.

Čítajte viacZobraziť menej
739,40 € (s DPH)
Obvykle do 3-5 dní u Vás doma
Na objednávku - dodacia doba 3-5 dní, osobný odber 2 dni
Značka:
Popis

GIVI Bočné Tašky GRT709 35+35L 

Preskúmajte výnimočné GIVI bočné tašky GRT709, navrhnuté pre Enduro a terénne motocykle. Tieto tašky s celkovým objemom 35L + 35L ponúkajú rýchlu demontáž vďaka systému UNIFIT s bezpečnostnými zámkami GIVI. Súčasťou balenia je nylonová platňa na pripevnenie k bočným nosičom (PL, PLR, PL_CAM, PLR_CAM a ďalšie).

Technické Špecifikácie:

 • Objem: 35 L + 35 L
 • Rozmery: 480 mm x 200 mm x 470 mm (V x H x Š)
 • Materiály: Nepremokavé a odolné

Vlastnosti:

 • Nepremokavé rolovacie uzatváranie
 • Nepremokavá žltá plachta s vysokou viditeľnosťou
 • Vrecko na dokumenty zabudované do odnímateľného vnútorného vrecka
 • Spony Duraflex
 • Vrecko na prenášanie termosky alebo bežnej fľaše
 • 10 M.O.L.L.E. popruhov (4 dvojité D-krúžky, 4 elastické popruhy, 2 univerzálne háčiky)
 • Ramenné popruhy pre jednoduché prenášanie
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
GRT709
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

 • Kvalita:
 • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)
137,90 € (s DPH)
(0)

Oxford rulovacie tašky v retro štýle, vhodné pre cestnych motocyklistov aj dobrodruhov mimo ciest. S objemom 40 litrov a materiálom z voskovanej bavlny sú odolné a štýlové. Vodotesná vrchná časť, nastaviteľné popruhy na zmenšenie objemu a zapínateľné predné vrecko na drobnosti. Ideálna voľba pre komfortné a praktické a štýlové cestovanie.

V balení 2x20L Tašky

137,90 € (s DPH)
(0)

Oxford rulovacie tašky v retro štýle, vhodné pre cestnych motocyklistov aj dobrodruhov mimo ciest. S objemom 40 litrov a materiálom z voskovanej bavlny sú odolné a štýlové. Vodotesná vrchná časť, nastaviteľné popruhy na zmenšenie objemu a zapínateľné predné vrecko na drobnosti. Ideálna voľba pre komfortné a praktické a štýlové cestovanie.

V balení 2x20L Tašky

68,90 € (s DPH)
(0)

Bočná Taška GIVI Corium CRM106 má objem 13 litrov a je vyrobená z vysoko pevného 1200D polyesteru s hrubým zrnkom. Vďaka elegantnej čiernej a tmavo hnedej farebnej kombinácii je ideálna pre retro motocykle. Taška je vybavená vodotesným systémom zatvárania a nastaviteľnými remienkami pre rôzne možnosti upevnenia. Pre bezpečné pripevnenie použite sedlový popruh CRM105 (predáva sa samostatne). Táto taška dodá vášmu motocyklu štýlový a praktický doplnok.

128,90 € (s DPH)
(0)

Textilné bočné tašky s objemom 55 litrov sú vyrobené z odolného 600D PVC polyesteru. Majú jednoduché zväčšenie objemu pomocou zipsu a praktické vrecká na drobnosti. Uchytenie je možné pod sedadlom pomocou jedného centrálneho a 2 nastaviteľných a odolných popruhov. Sú odolné voči teplu od výfuku, majú nepremokavé zipsy, reflexné a vystužené časti. V balení je zahrnutý aj nepremokavý obal a popruh na rameno.

113,90 € (s DPH)
(0)

Textilné bočné tašky s objemom 45 litrov sú vyrobené z odolného 600D PVC polyesteru. Majú jednoduché zväčšenie objemu pomocou zipsu a praktické vrecká na drobnosti. Uchytenie je možné pod sedadlom pomocou jedného centrálneho a 2 nastaviteľných a odolných popruhov. Sú odolné voči teplu od výfuku, majú nepremokavé zipsy, reflexné a vystužené časti. V balení je zahrnutý aj nepremokavý obal a popruh na rameno.

153,70 € (s DPH)
(0)

GIVI Sada Bočných Tašiek 2x30 L EA127 je ideálna pre motorkárov, ktorí potrebujú spoľahlivé, priestranné a odolné tašky s kapacitou až 60 litrov. Vyrobené z kvalitného 600D polyesteru, ponúkajú praktické funkcie ako zväčšenie objemu, nepremokavú vnútornú tašku a reflexné prvky pre vyššiu bezpečnosť na cestách.

78,90 € (s DPH)
(0)

Bočná Taška GIVI Corium CRM102 má objem 16 litrov a je vyrobená z vysoko pevného 1200D polyesteru s hrubým zrnkom. Vďaka elegantnej čiernej a tmavo hnedej farebnej kombinácii je ideálna pre retro motocykle. Taška je vybavená vodotesným systémom zatvárania a nastaviteľnými remienkami pre rôzne možnosti upevnenia. Pre bezpečné pripevnenie použite sedlový popruh CRM105 (predáva sa samostatne). Táto taška dodá vášmu motocyklu štýlový a praktický doplnok.

239,90 € (s DPH)
(0)

Praktické a štýlové bočné tašky s objemom 50 litrov, vhodné pre rôzne typy motocyklov. Ich odolný materiál a vodotesná konštrukcia sú zárukou dlhej životnosti. Bočné panely sú vybavené pogumovanou ochranou, a tak chránia lak motocykla. Vďaka všestranným funkciam, ako je vnútorné sieťové vrecko, elastická vonkajšia sieť a možnosť rozšírenia objemu, ponúkajú ideálne riešenie pre prepravu batožiny.

539,90 € (s DPH)
(0)

Špičkové, vodeodolné bočné tašky GIVI CANYON GRT720, ideálne pre terénne enduro motocykle. Tieto tašky s objemom 25L + 25L sú vyrobené z vysoko odolných materiálov a vybavené vodotesným systémom Roll Top. Ponúkajú množstvo praktických funkcií vrátane reflexných prvkov a kompatibility s montážnym systémom MONOKEY.

Navigácia