Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Kožený opasok na motorku TXR West Hnedý

Štýlový hnedý kožený moto opasok TXR West, vhodný ako doplnok k Vašim nohaviciam.

Čítajte viacZobraziť menej
31,90 € (s DPH)
Doručenie do 2 dní
Dĺžka opasku
 • 80 cm
 • 90 cm
 • 100 cm
 • 110 cm
 • 120 cm
 • 130 cm
 • 140 cm
 • 150 cm
Na predajni v Šali - ihneď odosielame, možný aj osobný odber
Značka:
Popis

Predstavujeme vám elegantný hnedý opasok na nohavice, ktorý je ideálnym spojením štýlu a praktického doplnku. S týmto opaskom budete vždy vkusne oblečení a váš outfit získa dokonalý dotyk elegancie.

Vlastnosti opasku:

 • Kvalitná hovädzia lícová koža: Opasok je vyrobený z kvalitnej hovädzej lícovej kože o šírke 4 cm a hrúbke 3,5-4 mm, čo zaručuje dlhú životnosť.
 • Kovová spona: Opasok disponuje kovovou sponou, ktorá zaisťuje pevné a bezpečné upevnenie pásky, ale tiež dodáva produktu luxusný vzhľad.
 • Uvádzané dĺžky: Merané od spony po prostrednú dierku.
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
5368/100

Tabuľka vlastností

Koža
ano
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

 • Kvalita:
 • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)
37,90 € (s DPH)
(0)

Zvýraznite svoj motocyklový štýl s moto opaskom s prackou Ducati. Tento opasok je vyrobený z kvalitnej hovädzej lícovej kože, čo zabezpečuje nielen štýlový vzhľad, ale aj dlhú životnosť. Tento opasok ideálnym doplnkom alebo darčekom pre každého motorkára.

37,90 € (s DPH)
(0)

Zvýraznite svoj motocyklový štýl s moto opaskom s prackou BMW. Tento opasok je vyrobený z kvalitnej hovädzej lícovej kože, čo zabezpečuje nielen štýlový vzhľad, ale aj dlhú životnosť. Tento opasok ideálnym doplnkom alebo darčekom pre každého motorkára.

37,90 € (s DPH)
(0)

Zvýraznite svoj motocyklový štýl s moto opaskom s prackou Yamaha. Tento opasok je vyrobený z kvalitnej hovädzej lícovej kože, čo zabezpečuje nielen štýlový vzhľad, ale aj dlhú životnosť. Tento opasok ideálnym doplnkom alebo darčekom pre každého motorkára.

37,90 € (s DPH)
(0)

Zvýraznite svoj motocyklový štýl s moto opaskom s prackou KTM. Tento opasok je vyrobený z kvalitnej hovädzej lícovej kože, čo zabezpečuje nielen štýlový vzhľad, ale aj dlhú životnosť. Tento opasok ideálnym doplnkom alebo darčekom pre každého motorkára.

37,90 € (s DPH)
(0)

Zvýraznite svoj motocyklový štýl s moto opaskom s prackou Honda. Tento opasok je vyrobený z kvalitnej hovädzej lícovej kože, čo zabezpečuje nielen štýlový vzhľad, ale aj dlhú životnosť. Tento opasok ideálnym doplnkom alebo darčekom pre každého motorkára.

37,90 € (s DPH)
(0)

Zvýraznite svoj motocyklový štýl s moto opaskom s prackou Kawasaki. Tento opasok je vyrobený z kvalitnej hovädzej lícovej kože, čo zabezpečuje nielen štýlový vzhľad, ale aj dlhú životnosť. Tento opasok ideálnym doplnkom alebo darčekom pre každého motorkára.

37,90 € (s DPH)
(0)

Zvýraznite svoj motocyklový štýl s moto opaskom s prackou Suzuki. Tento opasok je vyrobený z kvalitnej hovädzej lícovej kože, čo zabezpečuje nielen štýlový vzhľad, ale aj dlhú životnosť. Tento opasok ideálnym doplnkom alebo darčekom pre každého motorkára.

37,90 € (s DPH)
(0)

Zvýraznite svoj motocyklový štýl s moto opaskom s prackou Aprilia. Tento opasok je vyrobený z kvalitnej hovädzej lícovej kože, čo zabezpečuje nielen štýlový vzhľad, ale aj dlhú životnosť. Tento opasok ideálnym doplnkom alebo darčekom pre každého motorkára.

19,90 € (s DPH)
(0)

Traky Oxford sú skvelým doplnkom ku vašej motocyklovej výbave. S extra silnými klipsnami umožňujúcimi uchytenie aj na koženné oblečenie sú tieto traky praktické a všestranné. Sú použiteľné aj s nepremokmi, čo z nich robí ideálne pre všetky druhy jazdy a poveternostných podmienok.

37,90 € (s DPH)
(0)

Zvýraznite svoj motocyklový štýl s moto opaskom s prackou Vespa. Tento opasok je vyrobený z kvalitnej hovädzej lícovej kože, čo zabezpečuje nielen štýlový vzhľad, ale aj dlhú životnosť. Tento opasok ideálnym doplnkom alebo darčekom pre každého motorkára.

37,90 € (s DPH)
(0)

Zvýraznite svoj motocyklový štýl s moto opaskom s prackou Triumph. Tento opasok je vyrobený z kvalitnej hovädzej lícovej kože, čo zabezpečuje nielen štýlový vzhľad, ale aj dlhú životnosť. Tento opasok ideálnym doplnkom alebo darčekom pre každého motorkára.

Navigácia